Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Twinlab BRT CALCIUM WAFERS

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Twinlab BRT CALCIUM WAFERS

Twinlab
Ražotāji
Twinlab
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas Locītavu veselībai
21,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

-       Palīdz stiprināt kaulu veselību un stiprību;

-       Nodrošina vismaz 100% kalcija dienas devas, kā arī magniju un D vitamīnu, kas sekmē kalcija uzsūkšanos;

-       Viegli uzsūcas;

-       Nesatur mākslīgās krāsvielas, garšvielas vai konservantus;

Kā tas darbojas?

Cilvēka organismā kalcijs ir minerālviela ar vienu no lielākajiem īpatsvariem. 99% kalcija organismā ir kaulos un zobos, kur tas palīdz saglabāt to struktūru. Bet tas neiedarbojas viens pats – ir svarīgi, lai organismā būtu arī magnijs un D vitamīns, lai kalcijs uzsūktos un veicinātu kaulu veselību.

Organisms izmanto D vitamīnu, lai veicinātu jūsu uzņemtā kalcija uzsūkšanos. Pētījumi rāda, ka pienācīgas kalcija un D vitamīna devas uzņemšana regulāri visas dzīves laikā veselīga uztura plāna ietvaros, kombinācijā ar fiziskajām aktivitātēm, var samazināt osteoporozes rašanās risku vecumdienās. Magnijs palīdz uzturēt kaulus stiprus, un šī svarīgā minerālviela palīdz veicināt kalcija uzsūkšanos organismā*.

Straujš svara zudums, piemēram, tāds, kas rodas pēc kuņģa samazināšanas operācijām, var izraisīt arī kaulu masas zudumu, tādēļ ir īpaši svarīgi uzņemt nepieciešamo ikdienas kalcija devu pēcoperācijas periodā. Turklāt pacientiem, kuriem ir veiktas kuņģa šuntēšanas operācijas, var būt traucēta kalcija uzsūkšanās spēja, jo ir samazinājusies kuņģa sulas izstrādāšanās.

Twinlab Bariatric Support Calcium Wafers palīdz kompensēt kalcija trūkumu pēc kuņģa samazināšanas operācijas, nodrošinot pacientiem 100% kalcija dienas devas, kas turklāt viegli uzsūcas, jo tiek uzņemts kopā ar magniju un D vitamīnu.

Lietot atbilstoši jūsu ārsta norādījumiem. Parasti lieto sakošļājot četras kapsulas katru dienu, ieteicams kopā ar ēdienreizi.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli