Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Iesācēju Komplekts

  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Iesācēju Komplekts

Ronnie Coleman
Ražotāji
Ronnie Coleman
Kategorija:
Komplekti
88,00€
146,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Pro-Antium ir tieši domāts priekš atjaunošanos. Šis multifunkcionālais maisījums ir speciāli radīts ar ātrām , vidēji ātru un lēnu olbaltumviela uztura uzsūkšanos , radīts tā ,lai pēc treniņa Jūsu ķermenis vēl ilgu laiku būtu apgādāts ar olbaltumvielām ,lai spētu organisms ātrāk atjaunoties. Katra porcija satur 13,5g ar aminoskābju spektru un 3,5g ar neaizvietojamām aminoskābēm (BCAA). Kā arī ir pievienots 5g kreatīna katrā porcijā.

 

Bcaa-XS Amino skābju ķēde kuru ķermenis nespēj pats saražot. Leicīns , isoleicīns un valīns ir jābūt iekļautam Jūsu diētā un sporta uzturā ,lai notiktu olbaltumvielu sintēze un samazinātu pēc treniņa muskuļu noārdīšanos.

 

Pre-XS pirms treniņa pulveris enerģijai un fokusam , ar klīniski pārbaudītām sastāvdaļām speciāli ,lai palīdzētu izturēt treniņu

 

Magnijs – Ir būtiska minerāl viela ,kas regulē kalciju un kāliju , un palīdz nervu muskuļu impulsiem , enzīmu reakcijai , kaulu nostiprināšanai , ogļhidrātu vielmaiņai

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli