Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SCITEC NUTRITION PROTEIN MUFFIN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SCITEC NUTRITION PROTEIN MUFFIN

Scitec Nutrition
Ražotāji
Scitec Nutrition
Kategorija:
Proteīni Uztura aizvietotāji Produkti gatavošanai
18,00€

Gards Kēkss ar augstu proteīna un šķiedrvielu saturu ar augļu gabaliņiem. 

Jaunas paaudzes Kēkss: ļoti gards , viegli pagatavot ar ļoti labu uztura vērtībām! Kēkss pulvera veidā tika izgatavots pateicoties mūsu ekspertiem ,lai tas saturētu augstāku proteīna saturu ,kas paredzēts aktīviem cilvēkiem (ieskaitot bodibuilderus) un tas satur 26 g proteīna vienā porcijā. Proteīna Kēkss satur vairākus veida proteīnus: sūkalu proteīnu un olu proteīnu. Tie satur un apgādā ķermeni ar visu veidu aminoskābēm tai skaitā ar 9 neaizvietojamām aminoskābēm.

Proteīna kēkss satur proteīnu kurš veicina muskuļu masas augšanu un stiprina kaul masu. Proteīna Kēkss satur augstu šķiedrvielu saturu un zemu cukura saturu!

Negaršīgu un garlaicīgu veselīgo kūku ēra ir beigusies , garšīgā kēkssa garša nāk no papildus žāvētiem apelsīniem un zemeņu gabaliņiem kā arī ar  kokosa skaidiņām. 

Nav vajadzības darīt  speciālas lietas lai iegūtu šefpavāra zināšanas: tu vari pagatavot garšīgu ar labu uzturvērtību saturu saldo ēdienu, tev vienkārši ir jāsamaisa Proteīnu Kēkss ar ūdeni un gatavo to cepeškrāsnī!

 

 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli