Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN TRIBUVAR 1000 180tab

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN TRIBUVAR 1000 180tab

SAN
Iepakojums:
180 caps
Porcijas iepakojumā:
180
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Testosterona relīzori
30,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Tribuvar

Fiziskā un vīrieša spēka palielināšanai!

Tribuvar satur augsti kvalitatīvu Tribulus Terrestris (45% furostanola saponīnu) ekstraktu. Tribulus Terrestris —tas ir ilggadējs augs, kas aug galvenokārt Indijā un Āfrikā. Tribulus Terrestris pazīstams ar to, ka satur farmakoloģiski aktīvus metabolītus, tādus kā fitosterīni, flavonoīdi un glikozīdi. Tribulus Terrestris tiek plaši izmantots seksuālās disfunkcijas ārstēšanai, kā arī dažādu urīnizvades problēmu ārstēšanai. Saskaņā ar klīniskiem medicīniskiem pētījumiem, daži no Tribulus Terrestris komponentiem var uzlabot testosterona līmeni, pateicoties litoinizētā hormona (LH) izstrādes palielināšanai. LH regulē testosterona izstrādi, bet augsti LH līmeņi sakrīt ar augstiem testosterona līmeņiem. Palielinot dabisko testosterona endogēno līmeni organismā, atlēti lieto Tribuvar, lai stimulētu proteīna sintēzi un uzturētu pozitīvu slāpekļa oksīda balansu, kā arī ātrākai muskuļu atjaunošanai pēc pārciestā stresa. Daudzu gadu garumā daži pasaulslaveni PSRS atlēti ar vērienīgiem panākumiem lietoja Tribuvar. Viņa dabiskais un drošais sastāvs padara Tribuvar par piedevu numur 1, bez jebkāda veida blakusefektiem.

 

Cik kapuslas man ir jālieto?

 

Parastā porcija, personām, kas sver mazāk par 90 kg, ir 1 (viena) kapsula divas reizes dienā, un 1 (viena) kapsula četras reizes dienā, personām, kas sver vairāk par 90 kg. Turpiniet lietot Tribuvar apmēram 6 nedēļu garumā, pēc tam izdariet pārtraukumu uz 2 nedēļām, lai atjaunotu enzīma jūtīgumu.

 

Ko es jutīšu, lietojot Tribuvar?

 

Tā kā Tribulus ir pazīstams ar to, ka stimulē vīrieša spēku, pēc dažām dienām Jūs pievērsīsiet uzmanību tam, ka Jūsu erekcija būs biežāka un ilgstošāka. Sievietes parasti jūt seksuālās uzbudinātības palielinājumu un līdz ar to garastāvokļa pacilātību.

 

Drošs sastāvs

 

Klīniskie pētījumi neatklāja nekādus nelabvēlīgus vai negatīvus efektus Tribulus Terrestris lietošanā. Bez tam, pētījumi uzrādīja: palielinājās spermatoģenēze, un tajā pašā laikā asins analīzēs netika konstatētas nekādas novirzes. Nav zināms neviens blakusefekts, kuru izsauktu Tribuvar, kad šo preparātu lieto kā uztura piedevu.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli