Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN TIGHT EXTREME RELOADED 120cap

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN TIGHT EXTREME RELOADED 120cap

SAN
Iepakojums:
120 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
40
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Pirmstreniņa Tauku dedzinātāji
42,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Tight! Xtreme

Beidzot, jauns pieredzes un efektivitātes „Zelta standarts” tika sasniegts. Spēcīga tauku dedzinātāju komponentu kombinācija, kas ir Tight Xtreme sastāvā, apsola un pierāda nepārspējamu iedarbību uz tauku dedzināšanu, muskuļu masas saglabāšanu un garastāvokļa uzlabošanu.
Gandrīz visi Tight Xtreme komponenti paplašina tauku dedzinātāju pamatfunkciju spektru, kā arī Tight Xtreme satur unikālus komponentus, kurus neatradīsiet citos produktos. Tas tikai akcentē to, ka Tight Xtreme izmanto un maksimizē katra atsevišķa elementa efektivitāti vienā veselā. Lūk, galvenie principi, kas padara Tight Xtreme par tik īpašu:
  • Tight Xtreme stimulē alfa un beta-andrenerģētiskos receptorus, emitē epinefrīna darbību (pazīstamu kā adrenalīnu). Tas nozīmē, ka Jūs izjūtat enerģijas sajūtu, kas mudina Jūs trenēties līdz begalībai.
  • Tight Xtreme izsauc arterenola un dopamīna izstrādi, kuri nodrošina lielu enerģijas atbrīvošanos līdz ar garastāvokļa uzlabošanos bez blakus efektiem.
  • Tight Xtreme nepastarpināti stimulē andrenerģētiskos receptorus, kā arī arterenola izstrādi. Tas uzlādē receptorus izmantot adrenalīnam līdzīgus efektus Geranalean, kā arī sekmē enerģijas līmeņa palielināšanos un izturību intensīvākiem un iedarbīgākiem treniņiem.
  • Tight Xtreme apslāpē apetīti, lai novērstu pārēšanos bez negatīvās iedarbības uz enerģiju un izturību. Tas noved pie pastiprināta un paātrināta triglicerīdu (tauku) katabolisma, kuri viegli tiek sadedzināti treniņu ceļā.
Efekets no Tight Xtreme ir unikāls un visaptverošs. Pienāca laiks izbaudīt, ko nozīmē īsta tauku sadedzināšana! Pienāca laiks Tight Xtreme!

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli