Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.
2 1

SAN SUPREME CURCUMIN C3

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN SUPREME CURCUMIN C3

SAN
Iepakojums:
60 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
60
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas Specializētie produkti Vegāniem un veģetāriešiem
26,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

SUPREME CURCUMIN C3 ir produkts ar īpaši jaudīgu pretiekaisuma iedarbību un antioksidējošu efektu. SUPREME CURCUMIN C3 var palīdzēt cīnīties ar dažādām slimībām, kā arī uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas un aknu veselību.

Iekaisums var traucēt trenēties un sasniegt mērķus!

Daudzi cilvēki cīnās ar hroniskiem iekaisumiem, bet šādi veselības traucējumi ir īpaši nepatīkami tieši sportistiem. Neatkarīgi no tā, vai tā ir organisma reakcija uz kādu pārtikas produktu, sena trauma vai artrīts, nekas nav nepatīkamāks par sajūtu, ka organisms cīnās pats pret sevi.

Iekaisums var pasliktināt fizisko sniegumu, kas nav pieņemami nevienam sportistam, kas cenšas uzlabot savus rezultātus.

Dabas efektīvākais pretiekaisuma līdzeklis!

Kurkumas sakne jau izsenis ir tikusi lietota Ājurvēdas medicīnā, tomēr nesen ir apstiprināta arī kurkumas pretiekaisuma iedarbība.

Pētījuma gaitā tika noskaidrots, ka tieši kurkuminoīdiem, kas atrodami kurkumas saknē, piemīt veselībai labvēlīgās īpašības. Ar patentu aizsargātais un klīniski pārbaudītais Curcumin C3 komplekss tika pārbaudīts vienā no ievērojamākajiem pētījumiem par kurkuminoīdiem un tetrahidro kurkumīnu. Tādēļ SAN SUPREME CURCUMIN C3 sastāvā izmanto tieši šo īpaši stabilo un bioloģiski pieejamo kurkumīna formu.

SUPREME CURCUMIN C3 ne tikai nodrošina jaudīgu pretiekaisuma iedarbību, bet arī antioksidējošu efektu. SUPREME CURCUMIN C3 var palīdzēt cīnīties ar dažādām slimībām, kā arī uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas un aknu veselību. Produktam pievienots arī piperīns, kas ne tikai veicina uzturvielu uzsūkšanos, bet arī sniedz pretiekaisuma efektu un palīdz mazināt sāpes.

Ja vēlies atbrīvoties no sāpēm un iekaisumiem, lai spētu sasniegt jaunas panākumu virsotnes, dabiskais un efektīvais SUPREME CURCUMIN C3 ir īstā izvēle!

Produkta īpašības:

  • Sekmē dabiskos pretiekaisuma procesus
  • Veicina antioksidantu iedarbību organismā
  • Uzlabo prāta spējas un modrību

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli