Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN SHREDDED

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN SHREDDED

SAN
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Tauku dedzinātāji
19,89€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Shredded

Shredded satur komponentus, kas palīdz Jūsu organismam atbrīvoties no liekā ūdens 72 stundās. Viens no šiem komponentiem - «urtica dioica» (asā nātre). Sākotnēji izpētīta uz pielietošanas iespējām prostatas slimību ārstēšanai, nātre satur tā saucamos “lignans”, kuri novērš testosterona un SHBG (globulīna, kurš saista dzimumhormonus) saistīšanos. Turklāt vairāk Jūsu pašu testosterona aizies tam, ko viņš dara vislabāk...uzaudzē muskuļus un padara Jūs stiprāku! Papildus savai iedarbībai uz testosteronu, «Urtica Dioica» nomāc aromatāzes enzīmu taukaudos, tādējādi ātri un efektīvi atbrīvojot taukus.

 

Otrs komponents nepārspējamā Shredded formulā - Uva-Ursi (arbutīns). Uva-Ursi –nepārspējams komponents, tā palīdzība kultūristiem ir daudzšķautnaina. Uva-Ursi (arbutīns) no sākuma tika pielietots urīnceļu infekciju ārstēšanai sievietēm, jo tas „izskalo nieres” no infekcijas. Tas izskalo ne tikai mikrobus. Farmaceitiskais Uva-Ursi ekstrakts Shredded preparātā satur vairāk nekā 30% arbutīna, kurš ne tikai pārspēj visus uz šodienu esošus līdzekļus, bet arī spēcina šķidruma izskalošanu tieši tad, kad tas ir nepieciešams-piemēram, pirms sacensībām vai filmēšanās.

 

Trešais un ceturtais komponents Shredded preparātā-tas ir farmaceitiskais kofeīns un speciāli atlasītās zaļās tējas ekstrakts (60% EGCG). Nesenais medicīniskais pētījums uzrādīja, ka kofeīna un zaļās tējas (kas satur ne mazāk kā 60% EGCG) savienojums ir pārsteidzoši termogēns; daudzi brīnišķīgie tauku dedzināšanas līdzekļi, kas tiek piedāvāti plašai publikai, satur šo komponentu. Kofeīna darbības mehānisms ir tajā, ka viņš atbrīvo tauku krājumus, stimulējot adrenalīna receptorus, kuri nedaudz palielina ķermeņa temperatūru un „palaiž” termogēno procesu. Kofeīns ir arī ļoti, ļoti stiprs diurētiķis. Viņš stimulē nieres un piespiež Jūs biežāk urinēt...un katru reizi Jūs atklājiet, cik izdzērāt.

 

Un visbeidzot, pēdējais komponents Shredded preparātā –Evodiamīns. Evodiamīns palielina kateholamīna izstrādi virsnieru dziedzerī. Tas, savukārt, bioloģisko procesu sarežģītā secībā, palielina tā saucamo cAMP (ciklisko adenozīnmonofosfātu). Bet cAMP-ir slikts metaboliskais ģenerators…viņš aktivizē 300 dažādas enzīmu reakcijas organismā. Kad tas notiek efektīvi, katrs process ķermenī, tajā skaitā ATP izstrāde, olbaltumvielu sintēze, ogļhidrātu metabolisms un tauku oksidēšanās un nokļūst pārslodzē. Un, lūk, Jūs sasniedzāt vēlamo…paātrinātu atjaunošanos un reģenerāciju!

 

Iedomājieties sevi uz 5-10 kg vieglāku jau pēc pāris dienām...Jūs izskatīsieties daudz labāk!

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli