Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN Raspberry Ketones

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN Raspberry Ketones

SAN
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Tauku dedzinātāji
22,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Raspberry Ketones (aveņu ketons) – dabīgs produkts, kas palīdzēs iegūt Jums vēlamās formas.

Katra sieviete, un pat vīrietis, kas ir centies nomest svaru, zina lieko tauku maskēšanas noslēpumus. Valkāt melnu, lai izskatītos slaidāka. Savilkt liekos centimetrus ar speciālu apģērbu palīdzību, pat ja šajā gadījuma grūti paelpot. Bet, ja ar šiem līdzekļiem nepietiek, – valkāt maisveidīgu apģērbu, zem kura nekas nav redzams!

Šī problēma skar ne tikai sievietes. Puiši, kuriem ir nācies cīnīties ar alus vēderiem, tauku nogulsnējumiem sānos un uz vidukļa un citām problēmām, arī ir apguvuši maskēšanās mākslu. Viņiem nākas valkāt lielāka izmēra drēbes karstās vasaras dienās vai vilkt sporta kreklu baseinā, lai noslēptu savu «bagāžu».

Visas šīs maskēšanās procedūras var būt ... nogurdinošas!

Nekrītiet panikā! Raspberry Ketones – tās nav brīnumzāles, bet neatkarīgo zinātnisko pētījumu rezultāti un reālie piemēri svara zudumam. Tās lietojot, izskatās pārliecinoši, ko pierāda arī mūsu klientu atsauksmes vietnē Labrada.com. Lūk, šī produkta galvenās priekšrocības.

  • Stimulē tauku nogulsnējumu zaudēšanu.
  • Aizkavē tauku uzsūkšanu.
  • Palielina tauku sadedzināšanu (tauku oksidāciju).
  • Iepakojums paredzēts 30 dienām – 60 kapsulas.

Aveņu ketons – dabīgs komponents, kas atrodas avenēs un nosaka aveņu smaržu. Pētījumi parādīja, ka šī darbīgā viela stimulē svara zudumu un regulē vielmaiņu, īpaši apvienojumā ar regulāru diētu un vingrinājumiem.

Zinot aveņu ketonu efektivitāti, tika izstrādāta jauna dabīgā piedeva Raspberry Ketones. Mēs nebrīnīsimies, ja jūs teiksiet, ka aizvien vairāk cilvēku runā par šo produktu.

Katru dienu cilvēki, kas izmanto Raspberry Ketones, pamana rezultātus – tagad Jums pienācis laiks sajust tā iedarbību! Nav svarīgi, cik jums ir gadu un kādi tauku nogulsnējumi jūs uztrauc, Raspberry Ketones jums palīdzēs izmainīties.

Daudzu gadsimtu laikā avenes izmantoja pārtikā un ārstniecībā. Tāpat kā to radinieces – zemenes un mellenes–, avene satur lielu daudzumu veselībai derīgu vielu. Par avenes unikālo aromātu atbild aveņu ketons (zināms tāpat kā 4–(4–hidroksifenils) butanons–2), kas atrodams tikai avenēs un plaši tiek izmantots kosmētikas līdzekļiem un pārtikas produktiem.

Aveņu ketoni tauku sadedzināšanai

Pētījumi parādīja, ka aveņu ketoni var palīdzēt sadedzināt taukus. Vienā eksperimentā peles baroja ar sātīgu ēdienu, pievienojot aveņu ketonus. Pēc 10 nedēļām tika pamanīts, ka piedevas no aveņu ketoniem ir novērsušas zemādas un vēdera tauku uzkrāšanos, kā arī pasargāja aknas no tauku infiltrācijas. Tāda ketonu darbība ir ļoti lietderīga, jo abdomināliem taukiem (tauki, kas rada liela vēdera izveidošanas pat vājiem cilvēkiem) ir tieša saikne ar sarežģījumiem, kas saistīti ar lieko svaru, piemēram, kā metaboliskais sindroms, cukura diabēts un koronārās artērijas slimības, pat ja nav vienkāršu riska faktoru. Tika pierādīts, ka abdominālā aptaukošanās paātrina aterosklerozi neatkarīgi no vecuma, kopējā svara un zemādas tauku daudzuma. Tādā veidā aveņu ketoni var palīdzēt jums iegūt labu formu un uzlabot veselību.

Aveņu ketoni ietekmē organismu dažādi, kas izraisa tauku zudumu:

1.       Palielina tauku atbrīvošanos no tauku nogulsnējumiem (šo procesu sauc par lipolīzi).

2.       Palielina enerģijas patēriņus, stimulējot siltuma veidošanos brūnos taukaudos.

3.       Stimulē tauku sadedzināšanu.

4.       Paaugstina adiponektīna hormona līmeni.

5.       Paaugstina tauku sintēzi, jo nav fruktozes (cukura) un aizkavē tauku uzkrāšanos.

6.       Aizkavē tauku uzsūkšanos.

Īpašu interesi rada aveņu ketonu iedarbība uz brūniem taukaudiem un adiponektīnu.

Brūnie taukaudi

Brūnie taukaudi – tāds taukaudu veids, kas ražo maz siltuma tā vietā, lai vairotu taukus. Agrāk uzskatīja, ka brūnie taukaudi būtiskā daudzumā ir tikai grauzējiem un zīdaiņiem. Tomēr nesen tika pierādīts, ka pat pieaugušajiem cilvēkiem ir metaboliski aktīvi brūnie taukaudi, kurus var stimulēt. Tā brūnie taukaudi izrādījās aptaukošanās procesu pētījumu centrā, un cerams, ka drīzumā uzzināsim par tiem daudz ko jaunu. Šajā sakarā interesanti tas, ka aveņu ketoni provocē brūno taukaudu saražotās enerģijas patēriņa pieaugumu. Jo lielāka jūsu spēja sadedzināt liekās kalorijas (uz enerģijas patēriņa palielināšanas rēķina), jo lielākas Jūsu iespējas nomest nevēlamos kilogramus.

Adiponektīns – taukšūnu hormons

Taukaudus bieži vien uzskata par kaloriju rezervi. Tomēr taukaudos arī izdala dažus hormonus: gan veselīgus, gan arī kaitīgus (atkarībā no tauku nogulsnējumu atrašanās). Viens no derīgajiem hormoniem, ko izdala taukaudi, ir adiponektīns. Adiponektīns tika atklāts samērā nesen, to ražo taukaudi, būtiskā daudzumā tie atrodas cirkulējošās asinīs, un tas būtiski ietekmē veselības stāvokli.

Adiponektīns palielina jutīgumu pret insulīnu, samazina glikozes saturu asinīs un samazina triglicerīdu līmeni, turklāt veicina tauku sadedzināšanu. Nesenie pētījumi parādīja, ka bez uzskaitītajām īpašībām, kuru dēļ adiponektīns samazina diabēta, augsta asinsspiediena un aterosklerozes rašanās risku, tam piemīt vēl arī pretiekaisuma un antikancerogēna iedarbība. Faktiski vēdera tauki izraisa metaboliskās un sirds–asinsvadu slimības adiponektīna līmeņa samazināšanās dēļ. Adiponektīna zemā līmeņa dēļ dūšīgiem cilvēkiem attīstās rezistence pret insulīnu, cukura diabēts un sirds–asinsvadu slimības. Adiponektīna līmenis atgriezeniski proporcionāli saistīts ar aptaukošanās pakāpi – tas nozīmē: jo zemāks adiponektīna līmenis, jo vairāk tauku nogulsnējumu veidosies.

Tāpat ir interesanti, ka vingrinājumi, kuriem ir liela nozīme veselībā, arī paaugstina adiponektīna līmeni. Par adiponektīna svarīgumu vēl var spriest pēc priekšlikumiem padarīt to par veselības stāvokļa bioloģisko rādītāju un īstenot terapeitisko iejaukšanos, ja tā līmenis ir nepietiekams. Tāpat tiek paredzēts, ka adiponektīnam vai iejaukšanām, kas vērstas adiponektīna izstrādes stimulēšanai, var būt terapeitiska nozīme cīņā ar slimību stāvokļiem, kas saistīti ar insulīna rezistenci, galvenokārt insulīnatkarīgo cukura diabētu un aptaukošanos. Tādā veidā aveņu ketona spēja paaugstināt adiponektīna izstrādi, bez šaubām, var radīt lielu labumu veselībai un nozīmīgus rezultātus cīņā ar lieko svaru.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli