Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN Mass Effect Revolution 13 Lbs

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN Mass Effect Revolution 13 Lbs

SAN
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Geineri
90,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

MASS EFFECT REVOLUTION
SAN Mass Effect
SLAIDI MUSKUĻI
NEKONTROLĒJAMA MUSKUĻU AUGŠANA -  ANABOLISKAIS, ANTI-KATABOLISKAIS LĪDZSVARS!

 Anti-kataboliskais muskuļu augšanas veicinātājs - lēnām atbrīvotais anti-kataboliskais aminoskābju profils - micellu kazeīns, piena proteīnu izolāts un kalcija kazeināts nodrošina vienmērīgu aminoskābju padevi Jūsu muskuļu visā diennakts garumā.

Anaboliskā Muskuļu augšanas lode - ātri atbrīvojošs hidrolizētā sūkalu proteīna izolāta aminoskābju profils, sūkalu proteīna izolāts, sūkalas proteīna koncentrāts un SPI-90 nekavējošai muskuļu atlabšanai un pēc treniņu proteīnu sintēze (anabolisms) muskuļu augšanai.  

Anaboliskais, anti-kataboliskais līdzsvars -  ietverts SAN OCTAPURE 8 PROTEIN MATRIX izstrādātajā MASS EFFECT REVOLUTION sastāvā.  Sajūta ir tāda, it kā Jūsu muskuļi tiktu pārprogrammēti, lai augtu ātrāk.80/20 NOTEIKUMS - ATLĒTU HANDICAPS
Atlēti aprindās cukura draudzīgie brūnie rīsi tiek vērtēti ļoti augstu. SAN atklātais laboratorijā izstrādātais proteīnu koncentrāta noslēpums (SILK-80) ir iekļauts MASS EFFECT REVOLUTION sastāvā, saturot 80% proteīna, 20% šķiedru ogļhidrātu kompleksu... ideāli piemērots atlētiem jebkurā sporta veidā.


STRAUJA MUSKUĻU AUGŠANA

THE CALORIE CONNECTION
Lai nodrošinātu ārkārtīgi strauju muskuļu pieaugumu un palīdzētu nodrošināt optimālu kaloriju uzņemšanu, kas ir ārkārtīgi svarīgi masas palielināšanas laikā, MASS EFFECT REVOLUTION sastāvā ir iekļauts SAN slavenā un plaši atzītā MYOCARB matrica. MYOCARB matrica nesatur cukuru un tās sastāvā ir diedzēti rīsi, kā arī no graudaugiem iegūts ogļhidrātu komplekss.MUSKUĻU AUGŠANS STIMULĒŠANA
MASS EFFECT REVOLUTION satur vismaz 5 gramus kreatīna monohidrāta (CREASOLV), kā arī L-glutamīnu, kā arī muskuļiem draudzīgo saulespuķu eļļu - katrā porcijā vismaz 295 grami.PILNĪBA IZPĒTĪTS UN PARBAUDĪTS

MOST EFFECTIVE LEAN MASS GAINER
Visi MASS EFFECT REVOLUTION iedarbības aspekti ir tikuši pārbaudīti un izpētīti uz tādiem pašiem atlētiem kā tu. Pasūti MASS EFFECT REVOLUTION un tu vari būs drošs, ka tavā rīcībā būs drošākais un efektīvākais produkts slaidai masas palielināšanai, salīdzinot ar citām tirgū pieejamajām alternatīvām.

 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli