Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN Green Supreme Fusion

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN Green Supreme Fusion

SAN

 

MEDICĪNAS EKSPERTI SABIDERĪBAI:

“CILVĒKI

VĒL JOPROJAM NEPIETIEKOŠI RŪPĒJAS
 
PAR SAVU ĶERMENI UN VESELĪBU
…”


Ja esi apzinīgs un veselīgs, tu vairumā gadījumu centies ēst veselīgi un regulāri trenējis. Apsveicam! Tu esi uz pareizā ceļa un veselības uzlabojums jau ir te pat aiz stūra. Lai gan zaļās pārtikas patērēšana pietiekošā apjomā var būt sarežģīta. Neviens tevi nevar vainot.

Vai patiešām pastāv veids kā izskatīties un justies labāk, tajā pašā laikā dzīvojot dzīvi pēc saviem noteikumiem? Bet protams! Vai iespējams ievērojami palielināt Jūsu ķermeņa dabīgo aizsardzības sistēmu? Protams! Vai tas ir iespējams ar "Super Green Food"? Tik tiešām!

Mēs esam strādājuši neskaitāmas naktis un dienas, lai tieši Jums izstrādātu Green Supreme Fusion (GSF) Green Supreme Fusion ir ārkārtīgi koncentrēts produkts, kura sastāvā ir veseli 700 mg saskaņā ar ORAC 5 visaugstāk novērtētie antioksidanti. Tas ir vienkāršs, viegli lietojams produkts - bet vissvarīgāk - tam ir lieliska un atspirdzinoša garša.


SPĒCĪGA SUPER PARTIKA AR AUGSTU ORAC SATURU 

VEICINA OPTIMALO VESELĪBU

ORAC vērtību ir izstrādājuši Nacionālā Veselības Institūta zinātnieki. Saīsinājums apzīmē "Skābekļa radikālo absorbcijas kapacitāti" un tas ietver sevī veidu, kā mērīt antioksidantu kapacitāti dažādos pārtikas produktos un bagātinātājos. Atcerieties, ka oksidācija novecošanai ir tas pats, kas rūsa Jūsu automašīnai.

GSF sastāvā ir 26 barības vielām bagāti pārtikas produkti, jūras aļģu maisījumi, kā arī spēcīgas iedarbības harmonizējošie augu ekstrakti. Tā sastāvā arīdzan ietilpst probiotiskās vielas un pārtikas sagremošanas enzīmi.

Mēs garantējam, ka šis produkts ir iedarbīgāks par jebkuru citu šobrīd tirgū pieejamo zaļās pārtikas uztura bagātinātāji, kurus tu būsi izmēģinājis jau iepriekš. Ja tā nav, mēs atgriezīsim tev tavu naudu. Vienā porcijā produkta ir vairāk vitamīnu, organisko minerālvielu, aminoskābju (proteīna), Omega-3, antioksidantu nekā 5 porcijās augļu un dārzeņu.

Vai vēlies uzzināt labāko veidu, kā uzsākt savu dienu? GSF dod nekavējošu sāta sajūtu, nodrošinot jūsu ķermeni ar šūnas barojošām, augstas ORAC vērtības pārtikas produktiem, kas veicina mutagēno vielu neitralizāciju - šīs vielas ir atrodamas jebkurā rietumu diētā.

Ar mūsu produktu Jūs arī laiku pa laikam varēsiet nobaudīt arī savu iemīļoto pārtiku, jo viena šī produkta porcija nodrošina to pašu barības vielu apjomu, ko sniedz 5 porcijas augļu un dārzeņu dienā.

Green Supreme Fusion ir "Veselīga maltīte" glāzē, kas palīdz Jums pārvarēt problēmas, kas rodas laika trūkuma dēļ pagatavot veselīgas maltītes vai arī vienkārši ietaupa Jūsu laiku.


LABI... BET KO TIEŠI ES IEGŪŠU NO

GREEN SUPREME FUSION?

Vienkārši runājot, Green Supreme Fusion ir jauns un uzlabots produkts, kas izstrādāts ar mērķi Jums ļaut izskatīties, justies un dzīvot labāk - tajā pašā laikā ietaupot Jūsu laiku un naudu. Tas viss pateicoties 21. gadsimta zinātnei par uzturu. Dabīgo veselības produktu zinātne un tehnoloģija attīstās ar vien lielākiem soļiem.

Green Supreme Fusion sastāvā ir vairāk nekā 30 dažādu ekoloģisko augu, jūras aļģu maisījumu, minerālu, gremošanas enzīmu un daudz kas cits - viss tas apvienots ērtā, parocīgā un ekonomiskā iepakojumā.

 

9 IEMSESLI KAPĒC

GREEN SUPREME FUSION

IR PALĪDZĒJIS JAU DAUDZIEM CITIEM IZSKATĪTIES UN JUSTIES LABAK!


Malpīgijas, holerolas, spirulīnas, lecitīns, apiņi un mieži, ekoloģiski bagāta pilnīga augu bāzes pārtikas, pre- un probiotiskās vielas, fitobarojošie, adaptogēnie dzīvībai svarīgie augi un vēl daudz kas cits.  Green Supreme Foods saturs ir pozitīvi pārsteidzis ne tikai laba dzīves veida entuziastus, bet arī uztura speciālistus un ārstus-dietologus.

Tikai divas nelielas karotes Green Supreme FOODS tavā tējā, sulā, biezsulā vai proteīnu maisījumā ir pietiekoši, lai tu un daudzi citi sāktu justies ievērojami labāk.

Nesatur cukuru! Nekādu grūti izrunājamu, nevajadzīgu sastāvdaļu! Nekādu muļķību!

Vai zinājāt, ka daudzas no citkārt pārtikas bagātinātājiem pievienotajām, nevajadzīgajām sastāvdaļām var patiesībā ierobežot vitamīnu un minerālvielu uzņemšanu no pārtikas produktiem. Pievērsiet uzmanību dažiem interneta pārtikas bagātinātāju veikalos nopērkamajiem produktiem.

Vajadzīgas vien pāris nedabīgas sastāvdaļas, lai produktā esošo dabīgo un ekoloģiski tīro pārtikas produktu iedarbība tiktu aizturēta, kā rezultātā Jūsu ķermenis nesaņem tik ļoti nepieciešamo uzmundrinājumu.


Vai zinājāt, ka pārāk daudz viena vitamīna vai minerālvielas var neitralizēt citu vitamīnu un minerālvielu iedarbību?

Šī problēma sastopama vairākos uztura bagātinātājos. Aizdomājieties, vai lietojot šādus produktus, Jūsu ķermenis tik tiešām saņem pašu labāko, ko tam varat dot? Daudzi produkti, neskatoties uz to vai tie pieejami pulvera, šķidruma vai kapsulas formā satur pārāk daudz kāda noteikta vitamīna vai minerālvielas, tā

Kamēr daudzi citi, tā sauktie "veselīgie uztura bagātinātāji" ir veidoti pēc principa "jo vairāk, jo labāk, Green Supreme Fusion sastāvs ir ticis rūpīgi un metodiski veidots tā, lai tā sastāvā būt pareizais Omega-3, proteīnu, dārzeņu vielu, fitobarojošo, adaptgēno jūras aļģu maisījuma daudzums, kā arī pareizais vitamīnu un minerālu daudzumus, tādējādi ļaujot Jums sasniegt optimālo rezultātu gan garīgi, gan arī fiziski - tā kā tam vajadzētu būt!Ātrāks, labāks un vienkāršāks veids, kā atbrīvot organismu no toksīniem - lieto Green Supreme Fusion, jo tā sastāvā ir pareizais daudzums organismam nepieciešamo vielu, lai palīdzētu Jūsu ķermenim no toksīniem atbrīvoties daudz ātrāk un vienkāršāk nekā parasti, tā lai jūsu āda, mati un nagi, kā arī kopējais izskats arvien uzlabotos.

Green Supreme Fusion nav nepieciešams dzert ar prastu ūdeni, tā iedarbība nemainās citos šķidrumos, un tas daudz labāk garšos, ja pievienosiet to tējai, sulai, biezsulai, brokastu pārslām vai jebkuram citam produktam !

Ar Green Supreme Fusion Jūs ik pa laikam varēsiet atpūsties, jo tā sastāvā ir pareizais daudzums dažādu augu, kā arī pareizais vitamīnu un minerālu daudzums - Green Supreme Fusion var Jums palīdzēt efektīvi atbrīvoties no tauku šūnām pat situācijās, kad aktīvi nesportojat.

Mēs visi zinām, ka ēdot vairākas maltītes dienā, tiek uzturēts mūsu metabolisma tonuss, kā rezultātā mūsu metabolisms palīdz sadedzināt taukus. Tagad Jūs zināt, ka pareizā uztura bagātinātāja lietošana var palīdzēt Jums nomest lieko svaru.

Tā ir ironija, ka ēšana palīdz zaudēt savu.

Par to nav jākaunas - pienāk dienas, kad ikvienam no mums negribas darīt itin neko. Ļaujiet Green Supreme Fusion ir labākais attaisnojums tam, lai laiku, pa laikam paslinkotu.

Pumpas, izsitumi, eļļaina āda, bāla ādas krāsa, poras, kas neaizveras - šajās dienās Jūs vienkārši nevēlaties rādīties ārpus mājas!

Tā vietā, lai izmantotu produktus ķermeņa ārienei, daudz svarīgāk ir atrisināt problēmas ķermeņa iekšienē. Tā ir vieta, kur atrodas visas indes, toksīni un netīrā ķīmija, kura lēni, bet noteikti laika gaitā nonāk uz mūsu ādas, radot katastrofālus rezultātus.

Green Supreme Fusion sastāvā ir bagātīgi ādas vitamīnu avotu, kuru iedarbības rezultātā Jūsu āda izskatīsies veselīgāka, tīrāka un mirdzošāka. GSF palīdz uzturēt zemu ādas eļļas līmeni, kā arī veicina poru aizvēršanos dienas laikā. Pēc GSF lietošanas pamostoties, Jūs pamanīsiet, ka Jūsu āda izskatās labāk!

Ja Jūsu 70 gadīgajam vectēvam ir vairāk enerģijas nekā Jums, vai tad tas par kaukto neliecina. Ja acu atvēršana no rīta Jums jau sagādā piepūli, vai arī TAS par kauto neliecina.

STRESS, STRESS, STRESS!!! Jūsu domas kavējās ekonomikā, rēķinos, augstajās benzīna cenās, riskā pazaudēt darbu - stress ir viena no lielākajām mūsdienu veselības problēmām. Stress var nolietot Jūsu ķermeni līdz kaulam, ja nebūsiet piesardzīgs. Ļaujiet GSF sastāvā esošajām labvēlīgajām vielām Jūs nomierināt un atbrīvot, ļaujot Jums labāk iemigt un gulēt ciešāk.

Šogad gripa Jūs neskars! Cik daudz laika nepieciešams, lai izveseļotos no gripas vai vienkāršas saaukstēšanās? Jūsu ķermenim ir nepieciešama Jūsu apzinīga palīdzība. Sajūtiet spēku straujāk!

Ikvienam no mums ikdienā ir reizes, kad nepieciešams būt gan garīgi, gan arī fiziski koncentrētam, un nav labāka veida, kā to nodrošinot, kā vien smeļoties spēku no pašas dabas? Ļaujiet Green Supreme Fusion būt jūsu dabīgajam risinājumam.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli