Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN Glucosamine Chondroitin with MSM 180cap

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN Glucosamine Chondroitin with MSM 180cap

SAN
Iepakojums:
180 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
60
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas Locītavu veselībai
39,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Glikozamīns (Glucosamine) spēlē svarīgu lomu skrimšļaudu formēšanā un atjaunošanā. Glikozamīns – vienkārša molekula, kas sastāv no glikozes un amīna. Glikozamīns ir kritiski svarīgs locītavu veselībai, kas ir vājākā vieta cilvēka kustībām. Pie kaulu berzes vienam gar otru, locītavu skrimšļi un citi elementi pakāpeniski nodilst, un attīstās osteoartroze (osteoartrīts). Sāpes locītavās un locītavu iekaisums – osteoartrozes (osteoartrīta) pazīmes. Ja glikozamīna organismā pietrūkst, kas bieži vien atgadās pēc 40 gadu vecuma, proteoglikānu izstrāde tiek traucēta. Tādēļ glikozamīna deficīts – viens no galvenajiem locītavu deģeneratīvo slimību iemesliem.

Hondroitīna (Chondroitin) sulfāts ir proteīna molekulas (proteoglikāna) daļa, kas piešķir skrimšļiem elastīgumu. Fiziskās slodzes var izsaukt proteoglikānu deficītu, kas negatīvi atsaucas uz jūsu locītavu un saišu veselību. Hondroitīns – augsti molekulārs polisaharīds, kas pieder glikozamīnoglikānu grupai (vai proteoglikānu), tāpat kā glikozamīna sulfātam piemīt tropisms pret skrimšļaudiem, iniciē sēra fiksācijas procesu hondroitīna–sērskābes sintēzes procesā, kas, savukārt, veicina kalcija nogulsnēšanos kaulos. Hondroitīns veicina skrimšļa aktīvu reģenerāciju. Tas ir hondroprotektīvs līdzeklis («hondroprotēcija» – nozīmē skrimšļa aizsardzību).

MSM (Metila sulfonila metāns) ir sēra piegādātājs šādu aminoskābju veidošanai: cisteīns un metionīns. Tādas aminoskābes – būvniecības bloki proteīna sintēzei, kas piedalās saišu un saistaudu veidošanās, kā arī pozitīvi ietekmē enzīmu hormonālo balansu un aktivitāti un kalpo par labu imūnsistēmas atbalstu. MSM ir veselīgs kā atvieglojošs līdzeklis pie iekaisuma procesiem, sāpēm locītavās, muskuļu sāpēm un muguras sāpēm. Ar vecumu glikozamīna un hondrotoīna ražošana pasliktinās. Tas, savukārt samazina sinoviālā šķidruma daudzumu, kas mīkstina locītavu berzi pie lielām slodzēm.

Hondrotoīnu un glikozamīnu lieto kā piedevu, lai novērstu jebkuras deģeneratīvās izmaiņas locītavās, ieskaitot osteoartrītu.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli