Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

San Elixair

SAN
  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

San Elixair

SAN
Iepakojums:
120 cap
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Anaboliskie aktivatori Noliktavas tīrīšana
22,50€
45,00€

ElixAir satur laboratoriski sabalansētu drošu, klīniski pārbaudītu darbības vielu maisījumu, kas īpaši izstrādāts, lai atjaunotu un optimizētu galveno pret novecošanās hormonu līmeņus, tādā veidā palēninot novecošanas patoloģisko iedarbību. 

Risinājums novecošanas apturēšanai ir atrasts. Šis produkts ļaus Jums saglabāt savu spēku un jaunību, bet Jūsu ķermenim - elastīgumu un tvirtumu.

Šis ir ilgi noslēpumā glabāts produkts, kuru gadiem ilgi izmantojuši jaunie pasaules klases atlēti un Holivudas aktieri, bet kas parastiem ļaudīm iepriekš nav bijis pieejams. 

ELIXAIR ir pilnībā dabīgs produkts. Tam nav blakus efektu. Produkts neizraisa atkarību. Lietojums jebkurā vecumā, sākot no 25 gadiem.

Gadiem ejot, samazinoties fizioloģiskajam asiņu padeves apjomam veselīgu vielu, process liek ķermenim novecot.
L-Dopa - dopamīns ir plaši atzīts ājurvēdiskais stimulants t.s. ambrozijs, kas tiek lietots vīriešu impotences ārstēšanai un sievietēm ar zemu libido menopauzes laikā. Tas arīdzan stimulē aizkuņģa dziedzeri un hipofīzi, regulē kustību funkciju, reproduktīvo funkciju, spēcina imūnsistēmu, palielina muskuļu masu, palielina kaulu blīvumu, sniedz papildus enerģiju un veicina pilnīgu miegu.

Alfagicerofoforhlolīns ir izgatavots no ārkārtīgi tīra sojas leicīna preparāta - kas savukārt ir dabīgs fosfolipīdu un to metabolītu veicinātājs.

HICA - Alfahidroksikaprīnskābe.

ELIXAIR stimulē muskuļu proteīnu sintēzei līdz pat 72 stundām pēc treniņa, nodrošinot augstu HICA līmeni. Tāpat šai vielai piemīt anti-kataboliskais efekts, kas kavē proteīnu noārdīšanos, aizsargā muskuļu šķiedras no bojājumiem. HICA lietošana samazina muskuļu bojājumus, veicina muskuļu augšanu un novērš muskuļu masas zudumu. HICA piedāvā maksimālu muskuļu augšanu, neizraisot nekādus blakus efektus.

ZMA - cinks un magnijs - ir lielisks palīgs, atlētam strādājot lielas slodzes apstākļos. Šis komplekss veicina prostatas veselību un palielina testosterona asins līmeni. Tāpat cinks un magnēzijs ir iesaistīts enerģijas uzkrāšanās un proteīnu ražošanas procesos.

ZMA sastāvā esošais cinks un magnijs ir pievienots tādā apjomā, kādā tas nepieciešams atlētiem Cinks un magnijs ar pārtikas palīdzību tiek uzņemts tikai nedaudz. Aspartāta komplekts ir viens no visvieglāk sagremojamajiem produktiem ar augstu bioloģisko pieejamību. Uzturot optimālu magnija un cinka līmeni, ZMA ir viegla anaboliskā iedarbība - šo efektu nodrošinot ar vitamīna B6 un asparagīnskābes klātbūtni. Magnija uztura bagātinātāji uzlabo miega kvalitāti, palielina "lēno" fāzi.

ELIXAIR labā ietekme:

Uzlabo ādas izskatu
Palielina kaulu blīvumu
Stiprina imūnsistēmas funkciju
Veicina asinsriti
Palīdz uzturēt veselīgu holesterīna līmeni
Samazina taukus saturošo audu apjomu
Uzlabo efektivitāti
Uzlabo gremošanas
Normalizē miega kvalitāti

 


 

 

Rakstīt atsauksmi

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli