Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN CORTSTAT

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN CORTSTAT

SAN
37,89€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

CĪNIES AR STRESU UN KONTROLĒ KORTIZOLU

CORTSTAT:

-       Efektīvi samazina kortizola līmeni

-       Aktīvi aiztur slāpekli

-       Palielina glikogēna un olbaltumvielu sintēzi

-       Uzlabo šūnu apgādi ar ūdeni

-       Palīdz ātrāk atjaunoties pēc treniņa

NEĻAUJ KORTIZOLAM APĒST TAVUS MUSKUĻU AUDUS

Smagi treniņi ir vienīgais veids, kā iegūt ilgtspējīgus panākumus jebkurā sportā – ātruma sporta veidos, spēka vai muskuļu apjoma sporta veidos. Tā treniņu intensitāte, kas ar laiku sniedz labu rezultātu, var arī izraisīt kortizola līmeņa celšanos. Kortizols ir masu samazinošais kataboliskais hormons, kas noārda muskuļus un bloķē olbaltumvielu sintēzi. Ja tam pieliek klāt vēl kortizola līmeņa kāpumus, kurus izraisa citi faktori, piemēram, stress, un visi jūsu pūliņi palielināt muskuļu masu var tikt sagrauti.

CORTSTAT ir jauna formula, kas samazina kortizola līmeni, lai saglabātu muskuļu audus pēc treniņiem un aizsargātu jūsu smagā darba rezultātus no noārdīšanās. Fosfatidilserīns (SerinAid) ir pierādījis savas spējas samazināt kortizola līmeni, uzlabot aminoskābju efektīvāku izmantošanu slāpekļa aizturēšanai, glikogēna un olbaltumvielu sintēzei. Šis muskuļus pasargājošais elements palīdz arī uzlabot atmiņu, lai ne tikai jūsu ķermenis, bet arī prāts sasniegtu jaunas virsotnes.

Alanil-L-glutamīna dipeptīds (GlutaDiPEP) CORTSTAT sastāvā ne tikai stimulē glikogēna sintēzi un kavē muskuļu noārdīšanos, līdzīgi kā fosfatidilserīns, bet tas arī apgādā ķermeni ar ūdeni visos līmeņos un nodrošina ķermenim ilgstošu enerģiju, lai patiešām maksimizētu jūsu sniegumu. Šis viegli uzsūcamais dipeptīds palielina uzturvielu uzsūkšanos un stiprina imūnsistēmu, lai arī turpmāk kortizola līmenis nepārsniedz normu.

CORTSTAT ir augstas efektivitātes aizsardzība pret pēctreniņa muskuļu sabrukšanas no intensīva treniņa, tai pat laikā palīdzot muskuļiem atjaunoties un augt.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli