Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN Casein Fusion 2Lbs

SAN
  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN Casein Fusion 2Lbs

SAN
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Proteīni
36,89€
54,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

SAN Casein Fusion

Tā efektivitāti pierādījušas vairākas universitātes un tūkstošiem tādu pašu fitnesa entuziastu kā tu.

Tagad arī tu vari iegūt lielisku slaido muskuļu pieaugumu, 

samazināt ķermeņa svaru un piegūt papildus spēkus 
 
Neļauj muskuļiem noārdīties*
Veicina tauku noārdīšanos*
Ievērojami uzlabo ķermeņa atjaunošanos*
Palielina muskuļu attīstības kapacitāti*
Palēnina gremošanu, darbojas ilgāk *

Šis lieliskais SAN Pulveris vārda vistiešākajā nozīmē liek Jūsu organismam attīstīt jaunus muskuļus... sadedzināt taukus un kļūt stiprākam, KAMĒR JŪS GUĻAT! Tas ir...

100% CASEIN FUSION

SAN pētnieku komandas izstrādātais jaunais proteīnu pulveris ar 3 sekojošām ārkārtīgi svarīgām īpašībām:

Attīsta muskuļus
katrā 100% Casein Fusion proteīna porcijā ir 25 grami lēni sagremojama, izkliedēta proteīna, 5.5 g BCCA - leicīns, izoleicīns valīns un 5 g glutamīns (glutamīnskābē).

Iedarbojas uz Jūsu organisma sistēmu ilgāk
pretēji citiem tādiem proteīna avotiem kā soja vai sūkalas, Micellu kazeīna un piena proteīna koncentrāts iedarbojas uz Jūsu organismu ilgāk, nodrošinot muskuļus ar barība vielām ilgāk, tādēļ tas ir ideāli piemērots lietošanai pirms gulētiešanas vai arī starp ēdienreizēm.  

Augsts EFA saturs
zems ogļhidrātu, cukura un tauku saturs.


Aizraujoši faktori par to, ko 100% kazeīns spēj dot Jūsu ķermenim
…  
 
Lēna pārstrāde: Galvenā Micellu kazeīna īpašība ir tā, ka tas, nonākot Jūsu kuņģī veido želeju, kas laika gaitā vienmērīgi atbrīvo aminoskābes gan dienā, gan naktī. Šādi produkts Jūsu organismu var apgādāt ar aminoskābēm līdz pat 7 stundām ilgi.  

Ideāls proteīna avots pirms došanās gulēt: Arī naktī Jūsu organismam ir nepieciešamas aminoskābes. Ja Jūsu organismā aminoskābju nav, tad tas Jūsu organisms patērētā skeleta muskuļus. Tas nav labi. 100% Casein Fusion aizsargā Jūsu muskuļu masu, kad guļat, jo tā lēnās atbrīvošanas īpašības spēj nodrošināt organismu ar aminoskābēm pietiekošā mērā starp ēdienreizēm.

Novērš muskuļu noārdīšanos: Tādi atlēti un kultūristi kā tu strādā smagi, lai sasniegtu vajadzīgo muskuļu masu. 100% Casein Fusion ir lieliska izvēle, jo zināt, ka lēni pārstrādātais proteīns nodrošinās Jūsu ķermeni ar aminoskābēm visas dienas garumā, neļaujot Jūsu muskuļiem noārdīties, iedarbojoties līdz pat 7 stundām. Bostonā veiktajā pētījumā demonstrēts, ka kazeīna lietotāji piedzīvoja ievērojamāku tauku zudumu, kā arī produkta lietotājiem pieauga krūšu, muskuļu un kāju spēks, rezultātus salīdzinot ar sūkalu proteīnu.

Uzlabots ķermeņa kopējais stāvoklis: Nesenos pētījumos pierādīts, ka Leicīnam ir ārkārtīgi svarīga loma ķermeņa kopējā stāvokļa nodrošināšanā. 100% Casein Fusion satur 5.5 viegli absorbējama BCAA - kas ir ideāli piemērots organisma uzturēšanai.   

Uztur zarnu veselību Austrālijas pētnieki ir izpētījuši un atklājuši, ka piena produktu proteīni, to skaitā ar kazeīns, veicina zarnu veselību pretēji tādiem citiem proteīnu avotiem kā gaļa un soja, ja avots tiek apvienots ar veselīgu, augļiem un dārzeņiem bagātu diētu.  

Pilnīgāka muskuļu audu aizsardzība: Papildus 100% Casein Fusion formulai katrai porcijai pievienoti 5 grami glutamīna. Glutamīns veicina ķermeņa atjaunošanos un aizsargā muskuļu audus no katabolisma (noārdīšanās). Turklāt, tas veicina imūnsistēmas darbību un uzlabo zarnu veselību. Vai Jūs zinājāt, ka Glutamīns ir visvairāk sastopamā aminoskābe skeleta muskuļu audos? Pētījumos ir ticis pierādīts, ka Glutamīns spēj samazināt muskuļu audu noārdīšanos un uzlabot proteīnu metabolismu.

Izskaties labāk un esi spēcīgāks....

Pērc 100% CASEIN FUSION


Tā kā 100% Casein Fusion palīdz uzlabot tava ķermeņa kopējo stāvokli, tu jau pēc pāris nedēļām novērosi sekojošo:

   Tu labāk patiks savs izskats*
   Tu izskatīsies labāk*
   Iegūsi vairāk slaido muskuļu*
   Pazaudēsi ķermeņa taukus*
   Attīstīsi savu spēku*


Tagad pats labākais - 100% Fusion garša ir lieliski un tas ir pievienojams teju jebkuram pārtikas produktam. Tas nav tikai kārtējais proteīnu avots. Tas ir zinātniski pamatots, izpētīts un izstrādāts produkts - domāts fitnesa atlētiem, fitnesa entuziastiem un kultūristiem.  

Esiet gatavs izbaudīt lieliskos rezultātus un motivāciju, ko Jums tas sniedz. Nekas mūs nemotivē labāk, kā tas, ka paskatāmies spogulī un varam skaidri redzēt uzlabojumus.

Šis produkts ir pieejams tikai pie SAN - uzņēmums, kura produktus izmanto atlēti, kuri gūst reālus rezultātus. SAN pētnieku komanda ir izstrādājusi 100% Casein Fusion, lai sniegtu tev tieši to. Viņiem tas ir izdevies.


Kas tev šobrīd jādara


Pievieno 100% Casein Fusion savam pirkumu grozam jau tagad!

Tagad viss ir atkarīgs no tevis. Vai vēlies iegūt ievērojamu slaido muskuļu masu? Vai vēlies nomest liekos ķermeņa taukus? Vai vēlies būt spēcīgāks? Vai vēlies izskatīties labāk? Vēlies būt seksīgāks un pievilcīgāks pretējam dzimumam? Ja Tu uz visiem šiem jautājumiem atbildēji apstiprinoši
…  

Tad pievieno 100% Casein Fusion savam pirkumu grozam jau TAGAD!

SAN 100% Casein Fusion ir izstrādāts, stingri ievērojot cGMP vadlīnijas. Kas nozīmē, ka mūsu produkts tika ražots valsts iestādes pārbaudītā ražotnē, nodrošinot tā tīrību, drošību un potenciālu. Lai Tu varētu gūt visu minēto bez kaitīgiem piemaisījumiem.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli