Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN BLAZE UNLEASHED

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN BLAZE UNLEASHED

SAN
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Specializētie produkti Tauku dedzinātāji
35,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

DEDZINI LIEKOS TAUKUS EFEKTĪVI BEZ STIMULANTIEM

BLAZE UNLEASHED:

 

-       Paaugstina termoģenēzi optimālai tauku dedzināšanai

-       Nomāc apetīti, lai samazinātu uzņemto kaloriju daudzumu

-       Novērš tauku uzkrāšanos

-       Formula bez stimulantiem – nepaaugstina nervozitāti

-       Viegli sajaucams un garšīgs

 

Ķermenis bez liekiem taukiem ir ne tikai veselīgs, bet arī ļoti nepieciešams vairākumā sporta veidu. Jo mazāk liekā svara, jo labāks sniegums. Protams, tās ir lieliskas blakusparādības tvirtam augumam, bet mēs visi zinām patieso tievēšanas iemeslu – vienkārši izskatīties un justies labi.

 

BLAZE UNLEASHED sastāvā izmantotas labākās dabīgās taukus dedzinošās sastāvdaļas un spēcīgu termoģēnisko formulu bez stimulantiem. Sastāvā izmantotā kambodžas garcīnija satur standarta 60% hidroksicitronskābe, kas ir plaši pazīstama pateicoties spējai kavēt tauku rašanos no ogļhidrātiem bagātiem ēdieniem, kā arī palīdz mazināt apetīti. Karnitīna L-tartrāts savukārt ir pazīstams ar spēju transportēt taukskābes uz šūnu mitohondrijem, lai tie tiktu izmantoti enerģijas ražošanai.

 

BLAZE UNLEASHED satur arī aveņu ketonus, lai sekmētu tauku oksidēšanos treniņu laikā, palīdzētu regulēt tauku šķelšanos svara pieaugumam pretēja efekta radīšanai un aktīvi kavē jaunu tauku uzkrāšanos. Un visbeidzot jāpiemin arī zaļās tējas ekstrakts, kurš satur arī standarta 60% epigalokatehīna galātu, palielina organisma spējas dedzināt esošos taukus un pretoties ar uzturu uzņemamo jauno tauku uzsūkšanai, lai lielākā daļā taukvielu tiktu izvadīta pat neuzkrājoties ķermenī (J Nutr Biochem. 2007 Mar; 18(3): 179–183). Tas arī strādā sinerģiski ar BLAZE UNLEASHED sastāvā esošajām apetīti nomācošajām komponentēm un ir spēcīgs antioksidants.

 

BLAZE UNLEASHED ir ārkārtīgi spēcīga termoģēnisko vielu kombinācija bez stimulantiem, un tas ir ērti sajaucams dzēriens ar lielisku garšu.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli