Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN BCAA Pro Reloaded 40 servings

SAN
  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN BCAA Pro Reloaded 40 servings

SAN
Iepakojums:
456 grams
Porcijas iepakojumā:
40
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Aminoskābes
35,00€
50,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

ūdenī šķīstošas sazaroto ķēžu aminoskābes (BCAA) anaboliskā attiecībā 12:1:1 + pievienots glutamīns!*

SAN BCAA Pro Reloaded vienā devā nodrošina 75 gramus muskuļus palielinošo sazaroto ķēžu aminoskābju vēl nebijušā L-leicīna, L-izoleicīna un L-valīna attiecībā 12:1:1.

 

Steidzieties iegādāties SAN izcilo jauno BCAA Pro Reloaded, pirms tas pazūd no veikalu plauktiem. Šis produkts ir izstrādāts, lai palielinātu proteīnu sintēzi un sekmētu lielāku muskuļu masas palielināšanos nekā jebkurš cits pieejamais produkts. BCAA Pro Reloaded ir 10 reizes lielāka anaboliskā jaudu nekā visiem mūsu iepriekš radītajiem produktiem!

 

Pieņemsim, ka Jūs esat ļoti stūrgalvīgs. Jūs esat ieņēmis galvā kādu domu. Jūs esat nolēmis ik mēnesi attīstīt jaunus, kā granītā kaltus funkcionālus muskuļus. Jūs esat to apņēmies, un punkts. Jūs nepieļaujat nekādu žēlsirdību pret „cilvēka vārgo garu”, apstākļiem vai šķēršļiem, kas mēģina stāties Jums ceļā.

 

Apvienojot pareizu treniņu un uzturu ar SAN BCAA Pro Reloaded, ievērojams muskuļu masas pieaugums ir ļoti reāls un pilnīgi īstenojams, jo BCAA Pro Reloaded maksimizē proteīnu sintēzi. Tieši proteīnu sintēze ir atslēgvārds muskuļu attīstīšanā. Nespeciālistu terminoloģijā tas nozīmē jaunu muskuļu radīšanu, savienojot to uzbūvē ietilpstošās aminoskābes.

 

SAN BCAA PRO RELOADED SATUR TRĪSREIZ VAIRĀK LEICĪNA NEKĀ KONKURENTU PRODUKTI

 

Un tad jums palīgā nāk BCAA Pro Reloaded. Salīdzināt BCAA Pro Reloaded muskuļu palielināšanas jaudu ar jebkuru citu tirdzniecībā pieejamo BCAA produktu ir tas pats, kas salīdzināt profesionāla kultūrista un vidusskolas peldētāja muskuļu lielumu. Ar BCAA Pro Reloaded SAN kārtējo reizi ir revolucionizējis šīs nozares standartus ar BCAA Pro Reloaded, kas satur muskuļus attīstošās aminoskābes pārsteidzošajā attiecībā 12:1:1.

 

Norādījumi: samaisiet 1 kausiņu uztura bagātinātāja ar 350 – 400 g (12-14 uncēm) ūdens un izdzeriet reizi dienā intensīvas fiziskās slodzes laikā un tūlīt pēc tam. BCAA Pro Reloaded ir speciāli izstrādāts kombinēšanai ar piedevu Fierce Domination vai Mass Effect Revolution sinerģijas efekta pastiprināšanai.

 

Brīdinājums: sargājiet no karstuma un sasalšanas. Neglabājiet tuvu tādiem vietējiem karstuma avotiem kā sildītāji un radiatori. Neturiet tiešos saules staros un neatstājiet automašīnā saules gaismā. Neglabājiet vietā, kur ir liels mitrums (virs 65%). Kad nelietojat produktu, turiet trauku cieši aizvērtu. Ražots rūpnīcā, kas pārstrādā arī olu, zivju, kalmāru, sojas, zemesriekstu, meža riekstu un piena komponentus.

 

Citas sastāvdaļas: dabiskās un mākslīgās aromātvielas (dabisko vīnogu miziņu krāsviela, maltodekstrīns, tokoferolu), citronskābe, lecitīns, sukraloze, kālija acesulfāms.

 

Piezīme: sastāvdaļu un uzturvērtības dati attiecas uz zilo aveņu garšu. Citām garšām tie var atšķirties.

 

Uztura bagātinātāja fakti

 

Devas lielums: 11,4 g

Devu skaits 1 traukā: 40

Sastāvdaļa

12:1:1 iBCAA Solv. speciāli apstrādātas sazaroto ķēžu aminoskābes

L-leicīns

L-izoleicīns

L-valīns

L-glutamīns (līdz mikrodaļiņām sasmalcināts)

Daudzums

7500 mg

 

6300 mg

525 mg

525 mg

2500 mg

% dienas normas**

 

** Procenti no dienas normas balstās uz 2000 kaloriju uzturu. Jūsu dienas normas var būt lielākas vai mazākas atkarībā no Jums nepieciešamā kaloriju daudzuma.

+ Dienas norma nav noteikta.

 

Sastāvdaļas

Citas sastāvdaļas: dabiskās un mākslīgās aromātvielas (dabisko vīnogu miziņu krāsviela, maltodekstrīns, tokoferolu), citronskābe, lecitīns, sukraloze, kālija acesulfāms.

 

Ražotāja norādījumi

Samaisiet 1 kausiņu uztura bagātinātāja ar 350 – 400 g (12-14 uncēm) ūdens un izdzeriet reizi dienā intensīvas fiziskās slodzes laikā un tūlīt pēc tam. BCAA Pro Reloaded ir speciāli izstrādāts kombinēšanai ar piedevu FIERCE DOMINATION vai MASS EFFECT REVOLUTION sinerģijas efekta pastiprināšanai.

 

Ražotāja paziņojums par atbildības ierobežojumu

Sargājiet no karstuma un sasalšanas. Neglabājiet tuvu tādiem vietējiem karstuma avotiem kā sildītāji un radiatori. Neturiet tiešos saules staros un neatstājiet automašīnā saules gaismā. Neglabājiet vietā, kur ir liels mitrums (virs 65%). Kad nelietojat produktu, turiet trauku cieši aizvērtu.

 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli