Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN BCAA Boosted 417g

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN BCAA Boosted 417g

SAN
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Aminoskābes Pirmstreniņa
39,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

-       Nulle kaloriju un nulle gramu ogļhidrātu

-       Pētījumos efektivitāti pierādījusī kombinācija – BCAA un glutamīns

-       B-alanīns PH līmeņa uzturēšanai un izturības uzlabošanai (Carnosyn)

-       Papildu enerģijas trieciendeva un matrica mūsu īpaši pielāgotā tauku dedzināšanas matrica

-       Pilnvērtīga šūnu apgāde ar ūdeni un noguruma novēršana.

 

Neticamai tauku dedzināšanai un tavu dzelzs muskuļu atklāšanai pēc kardio tukšā dūšā, kas ir jauns populārais trends gan nopietno atlētu, gan fitnesa entuziastu vidū. Protams, kardio nav tas smagākais vingrojums, ko tu jebkad esi darījis, bet kad tu esi izsalcis un enerģijas līmenis ir zems, tev nākas iet pāri savām mentālajām un fiziskajām robežām, lai neapstātos, it īpaši saprotot, ka tu nepārtraukti nodedzini savus sūri grūti uzaudzētos muskuļus tauku dedzināšanas procesā.

BCAA Boosted ir SAN Nutrition ģeniālais izgudrojums, kas ļaus tev izvairīties no kompromisiem. Tas aizsargā muskuļus, piešķir tev enerģiju un palīdz dedzināt taukus – kad tev tuvojas sacensības vai arī vienkārši intensīvajā treniņu periodā. Lai pieceltos agri no rīta un sāktu kardio tukšā dūšā, ir nepieciešama papildu motivācija un enerģija, ko tev sniegs BCAA Boosted, lai tu katru reizi izpildītu visu plānu, bet nezaudētu muskuļus tauku dedzināšanas procesā (veicot kardio tukšā dūšā vai parastajā treniņu režīmā). BCAA Boosted nesatur kalorijas – lai tavs kardio tiešām būtu tukšā dūšā, bet ar maksimālu enerģiju un koncentrēšanos! Tāpat BCAA Boosted satur elektrolītu kompleksu, kas kopā ar ūdeni uztur tavu organismu labā formā visa treniņa laikā, nogādājot visas nepieciešamās uzturvielas tavām šūnām.

Brīdinājums: AUGSTS KOFEĪNA SATURS! Nelietojiet šo produktu, ja jums ir jutība pret kofeīnu. Produkts nav piemērots personām līdz 18 gadu vecumam, grūtniecēm, sievietēm, kuras plāno grūtniecību, vai baro ar krūti, personām, kurām ir medicīniskas pretindikācijas vai ja jūs lietojat kādas recepšu zāles. Nelietot vairāk par 3 porcijām dienā.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli