Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN AMINO ACID 5000

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN AMINO ACID 5000

SAN
Iepakojums:
300 Tab
Porcijas iepakojumā:
60
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Aminoskābes
59,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

AMINO ACID 5000

Amino Acid 5000 sniedz organismam nepieciešamās sazaroto ķēžu aminoskābes un neaizvietojamās aminoskābes, kas ne tikai sagatavo muskuļus fiziskai slodzei, bet arī veicina muskuļu atjaunošanos pēc intensīviem treniņiem.

ntensīvu treniņu laikā muskuļi nereti tiek pārslogoti un var rasties muskuļu bojājumi. Treniņu laikā un pēc treniņiem radušies muskuļu bojājumi izraisa proteīnu noārdīšanos jeb katabolismu.

Lai to risinātu, SAN sporta zinātnieki ir radījuši Amino Acid 5000. Formula ir izstrādāta ar biopieejamākajām brīvās formas aminoskābēm, kam ir insulīnam līdzīgas īpašības, kas nodrošina ātru uzturvielu piegādi muskuļiem, aptur katabolismu un veicina proteīnu sintēzi.

Amino Acid 5000 sniedz organismam nepieciešamās sazaroto ķēžu aminoskābes un neaizvietojamās aminoskābes, kas ne tikai sagatavo muskuļus fiziskai slodzei, bet arī veicina muskuļu atjaunošanos pēc intensīviem treniņiem. Ja Amino Acid 5000 tiek lietots pirms treniņa, treniņa laikā un pēc treniņa, tas uzlabo fizisko sniegumu, veicina proteīnu sintēzi, tādējādi sekmējot muskuļu atjaunošanos, un organismā sekmē pāreju no kataboliska stāvokļa uz anabolisku stāvokli.

Sporta treneri iesaka uzņemt brīvās formas aminoskābes treniņu laikā, lai nodrošinātu optimālu aminoskābju piegādi muskuļiem, tādējādi mazinot nogurumu, veicinot muskuļu atjaunošanos un uzlabojot muskuļu darbību.

Muskuļu atjaunošanās

Amino Acid 5000 piecās tabletēs sniedz 5000 mg sazaroto ķēžu aminoskābes attiecībā 3:1:1, kam pievienotas neaizvietojamās aminoskābes L-lizīns, L-treonīns, L-metionīns, L-triptofāns un L-cisteīns. Produktam pievienots arī B1 (tiamīns), B3 (niacīns) un B12 vitamīni, kā arī magnijs (magnija citrāts), kalcijs (kalcija karbonāts) un cinks (cinka glikonāts), kas sekmē uzturvielu uzsūkšanos un bioloģisko pieejamību.

Insulīnam līdzības īpašības

Produktam pievienots arī glikozes izmantošanas uzturvielu sadalīšanas komplekss, kam ir insulīnam līdzīga iedarbība, jo tas optimizē organisma reakciju uz insulīnu, tādējādi palīdzot sasniegt slaidāku un muskuļotāku ķermeņa formu.

Amino Acid 5000 satur banabas lapu ekstraktu un zaļo kafijas pupiņu ekstraktu bez kofeīna, kas sekmē ogļhidrātu uzkrāšanu glikogēna formā, tādējādi nodrošinot muskuļiem enerģiju.

Banabas lapu ekstrakts (korosolskābe) ir triterpēns, kas nodrošina veselīgu cukura līmeni asinīs un palīdz to uzturēt normas robežās, stimulējot glikozes izmantošanu. Pētījumi uz cilvēkiem liecina, ka šis ekstrakts sekmē veselīgu glikozes līmeni asinīs. Tā ir dabiskas izcelsmes viela, kas iedarbojas līdzīgi insulīnam, ko var lietoto iekšķīgi un kam nav izteiktu blakusparādību.

Produkta īpašības:

  • Sniedz aminoskābes, kas īpaši nepieciešamas fiziskas slodzes laikā
  • Īpaši biopieejams
  • Veicina muskuļu atjaunošanos pēc treniņiem
  • Sekmē muskuļu masas pieaugumu un veicina tauku dedzināšanu
  • Uzlabo fizisko sniegumu, izturību un spēku

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli