Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN 100% Pure Titanium Whey 10 Lbs

SAN
  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN 100% Pure Titanium Whey 10 Lbs

SAN
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Proteīni
95,00€
150,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI
100% Pure Titanium Whey speciāli tika izstrādāts aktīviem cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams liels daudzums anabolisku barības vielu, lai uzturētu savu aktivitātes līmeni. Ja Jūs vēlaties uzkrāt pēc iespējas vairāk masas un spēka, Jums ir nepieciešams savā diētā iekļaut 100% Pure Platinum Whey . 100% Pure Titanium Whey tika izstrādāts ar mērķi stratēģiskai cīņai ar pēctreniņa muskuļu atrofijas katabolisko efektu, ātras uzsūkšanās asinīs ceļā, izsaucot dinamisku anabolisko darbību, kas var turpināties 4 stundas.
 
Zinātniski tika pierādīts, ka 100% Pure Titanium Whey palielina atlētu spēku un muskuļu apjomu. Lūk ir arī viena neatkarīga klīniskā pētījuma rezultāts:
Olbaltumvielu maisījums, kas konstatēts 100% Pure Titanium Whey, tika notestēts kopā ar citām olbaltumvielu piedevām. Pētījumā piedalījās 25 sportisti un kultūristi. Vērā tika ņemts muskuļu pieaugums, spēka līmenis un ķermeņa tauku līmenis, tika izmantoti olbaltumvielu maisījumi, kurus satur 100% Pure Titanium Whey , placebo un 5 tradicionālas olbaltumvielu piedevas.

Pētījuma beigās, grupa, kas lietoja olbaltumvielu maisījumu, kas ir 100% Pure Titanium Whey produktā, ieguva vidēji 7 funtus muskuļu masas pieaugumu, vienlaicīgi nodedzinot ķermeņa taukus. Grupa, kas lietoja placebo, nekādas izmaiņas neieguva. Pārējās piecas tradicionālās olbaltumvielas pētījuma gaitā tikai stimulēja vielmaiņu, taču tikai noteiktas muskuļu masas pieauguma robežās.

100% Pure Titanium Whey nodrošina ar ideālu sūkalu olbaltumvielu daļiņu proporciju augsti koncentrētā sūkalu olbaltumvielu matricā, kā arī nodrošina ar nepārspējamu garšu, kas uzstāda jaunu standartu sporta uztura un garšas industrijā.

Saturs 100g:
Olbaltumvielas – 77 g.
Tauki                - 5,3 g.
Ogļhidrāti         - 7,3 g.
      no tiem:
     cukuri                  - 3,3g.
Enerģētiskā vērtīb –366 kcal/1531kJ

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli