Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Ronnie Coleman ZMA-XS

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Ronnie Coleman ZMA-XS

Ronnie Coleman
Iepakojums:
120 Tab
Porcijas iepakojumā:
40
Ražotāji
Ronnie Coleman
Kategorija:
Testosterona relīzori

ZMA-XS ir unikāla cinka, magnija un B6 vitamīna kombinācija, kas sniedz vairākus ieguvumus cilvēka organismam un normālai tā funkciju nodrošināšanai. Magnijs nodrošina normālu elektrolītu līdzsvaru, palīdz saglabāt kaulu un zobu veselību, normālu nervu sistēmas darbību un muskuļu funkciju, normālu olbaltumvielu sintēzi un psiholoģiskās funkcijas, kā arī mazina nogurumu.

Cinka komponents veicina normālu imūnsistēmas funkciju un makroelementu vielmaiņu, nodrošina normālu redzi, saglabā veselu ādu, matus un nagus, kā arī palīdz uzturēt normālu kaulu veselību. Tāpat cinks sekmē normālu kognitīvo funkciju un palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa izraisītajiem bojājumiem.

Cinks ir mikroelements, kam raksturīga nozīmīga loma dažādos cilvēka organismā notiekošajos procesos. To vidū ir: normālas imūnsistēmas funkcijas un makroelementu vielmaiņas, normāla asins testosterona līmeņa nodrošināšana, kā arī ādas, matu, nagu un kaulu veselības uzturēšana. Tāpat tas nodrošina normālu kognitīvo funkciju un palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa izraisītajiem bojājumiem.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli