Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Ronnie Coleman ISO-TROPIC MAX 3.3lbs

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Ronnie Coleman ISO-TROPIC MAX 3.3lbs

Ronnie Coleman
Iepakojums:
1.5 kg
Porcijas iepakojumā:
50
Ražotāji
Ronnie Coleman
Kategorija:
Proteīni
80,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

 

Jūs esat smagi piepūlējies dienu no dienas, nesdams upurus, kas daudziem paliks nepamanīti. Jūs esat pārvarējis psihiskas un fiziskas sāpes, gaidot īsto brīdi, lai gūtu atzinību. Jūs esat nopelnījis šo mirkli: vienalga, vai tas ir jūsu atlētiskais ķermenis pludmalē, piedalīšanās kultūristu konkursā vai vienkārši sevis pilnveidošana salīdzinājumā ar vakardienu. Jūs skaitījāt katru ogļhidrātu, kaloriju un proteīnu gramu un jūs esat tik daudz taupījis uztura ziņā, ka jums vairs nevajadzētu nest upurus attiecībā uz proteīnu daudzumu.

 

ISO-TROPIC MAXTM IR 10% TĪRS SŪKALU PROTEĪNA IZOLĀTS bez ogļūdeņražiem, cukuriem, mākslīgajām krāsvielām un glutēna. ISO-TROPIC MAXTM  ir atbilstošs jūsu smagajam darbam un atalgo jūs ar atsvaidzinošu garšu, ko varat baudīt ik dienu, nepārkāpjot savus uztura principus. Jūsu smagais darbs, „asinis, sviedri un asaras” ir pelnījuši, lai tos atalgo ar tīru, garšīgu un augsti kvalitatīvu proteīna izolātu, par kura lietošanu jūs priecāsities jau iepriekš.

 

Atšķirībā no tipiskajiem izolātiem, ISO-TROPIC MAXTM ir pilnveidots ar manu absorbcijas veicinātāju ASTRIGINTM, kas nodrošina, ka katrs proteīna, aminoskābes un uzturvielas grams tiek maksimāli izmantots un nekas neiet zudumā. Neviens cits labāk par manis nezina, ko jūs esat pārdzīvojis, un tāpēc es esmu radījis ISO-TROPIC MAXTM.  Jūs esat pelnījis vislabāko produktu, un tagad jūs tādu saņemat.

 

 

Uztura bagātinātāja fakti

Ronnie Coleman Iso-Tropic Max

Devas lielums: 31 g

Devu skaits iepakojumā: 30

 

 

 

Uzturvērtības informācija

Vienā devā:

Enerģijas kalorijas

462 kJ

110 Cal

Tauki kopā

0 g

Holesterīns

1 mg

Nātrijs

50 mg

Kālijs

180 mg

Ogļūdeņraži kopā

0 g

Cukurs

0 g

 

Citas sastāvdaļas

Sūkalu proteīna izolāts, dabiskie un mākslīgie aromatizētāji, citronskābe, AstraGin, sukraloze, acesulfāma kālijs.

 

Glabāšana

 

Turiet vēsā sausā vietā, ārpus tiešiem saules stariem. Glabājiet temperatūrā zem 30 C.

Brīdinājums

Šis produkts nav vienīgais uztura avots, un tas jālieto apvienojumā ar atbilstošu fizisko treniņu vai vingrinājumu programmu. Nav piemērots bērniem līdz 14 gadiem un grūtniecēm. Jālieto tikai mediķa vai dietologa uzraudzībā.

Informācija

Šajā uzturvērtības paziņojumā sniegtā informācija ir sagatavota ar pienācīgu rūpību un uzmanību, lai nodrošinātu optimālu precizitāti. Tomēr kā drošības un piesardzības norādījums lietotājiem vienmēr būtu ieteicams izlasīt un saprast konkrēto produkta etiķeti pirms jebkura produkta atvēršanas un lietošanas. Ja jums ir šaubas par kādu informāciju, lūdzu, vienmēr apskatiet ražotāja produkta etiķeti.

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli