Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

RONNIE COLEMAN BETA-STIM 30 serv. powder

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

RONNIE COLEMAN BETA-STIM 30 serv. powder

Ronnie Coleman
Iepakojums:
180 g
Porcijas iepakojumā:
45
Ražotāji
Ronnie Coleman
Kategorija:
Pirmstreniņa Tauku dedzinātāji
25,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Sporta uztura tirgus ir pārsātināts ar termohēniķiem un, teiksim tieši, to starpā gadās ļoti lieliski eksemplāri. Tomēr tiem ir viens trūkums – tie ietver tālu ne visus tauku sadedzināšanas mehānismus. Beta–Stim atrisina šo problēmu: tas stimulē 7 dažādas termoģenēzes stadijas un sniedz momentālu rezultātu!

Momentāls un nepārtraukts enerģijas pieplūdums

Kofeīns ar prolongētu atbrīvošanu (bezūdens kofeīns un firmas komplekss PharmaShure XR®), sinefrīna hidrohlorīds… Tāds ingredientu maisījums ātri uzkur enerģētiskās vielmaiņas ugunskuru un garantē spēcīgu tīrās enerģijas izsviešanu, kas izvedīs jūs no pašas dziļākās miegainības! Lai šīs izjūtas saglabātos cauru dienu, esam izstrādājuši kompleksu PharmaShure, kam pateicoties kofeīna nepārtraukta plūsma turpinās ilgāk par sešām stundām. Kofeīna regulāras injekcijas piešķir spēku tajā brīdī, kad parasti iestājas pazīstams daudziem darbaspēju «avārijas» kritums, uzlādē jūs ar enerģiju visas dienas garumā.

Termoģenēzes aktivatori

Reta auga alkaloīdi Acacia Rigidula, Higenamine HCl, NeluLean™ (riekstu lotoss vai Nelumbo nuciferica). Baltais vītols (miza), firmas komplekss iFAS503™ (zaļā tēja, Ķīnas sūrene un parazītiskais āmulis). Šie ingredienti stimulē beta–receptorus, kas regulē lipolīzes procesu. Turklāt, tie forsē termoģenēzi, bremzē tauku akumulāciju un bloķē taukskābju sintēzi (inhibē fermentus, kas piedalās taukskābju sintēzē).

Koncentrēta uzmanība un uzlabots garastāvoklis

Diētas ievērošanas laikā ir svarīgi saglabāt skaidru prātu un pozitīvu noskaņojumu visas dienas garumā. Šeit mums palīdzēs Ķīnas citronliānas ekstrakts – dabīgs ingredients, kuru plaši izmanto tradicionālajā austrumu medicīnā, uzmanības koncentrēšanās uzlabošanai, atmiņas uzlabošanai un uztveres saasināšanai, kam papildus piemīt «nomierinoša» iedarbība. Huperzīns A ir fermenta acetilholīnesterāzes inhibitors un NMDA–receptora (N–metil–D–aspartāts) antagonists, kas ir efektīvs kognitīvo funkciju uzlabošanā.

Liekā šķidruma izvadīšana

Ļoti iespējams, ka iegūt satriecošu reljefa muskulatūru jums traucē šķidruma banāla aizture zemādas šūnaudos. Tieši šis faktors bieži vien padara mūs uzblīdušus un neļauj izskatīties uz visiem simts procentiem. Termoģenēzes stimulatori arī paši var izvadīt no organisma lieko šķidrumu, taču lielākam efektam mēs Beta–Stim sastāvā iekļāvām pienenes sakni. Šis auga komponents tiek izmantots diezgan sen, bet pazīstams tas, vispirms, pateicoties spēcīgai diurētiskai iedarbībai, kas palīdz atbrīvoties no ūdens pārmērības, kas slēpj mūsu patieso potenciālu.

Apetītes kontrole

Apetītes apvaldīšana – atslēga ķermeņa masas veiksmīgai samazināšanai. Komplekss iFAS503™ (zaļā tēja, Ķīnas sūrene un parazītiskais āmulis) ne tikai uzkur termoģenēzes ugunskuru, bet arī palīdzēs turēt apetīti stingrās rokās. Šī kompleksa spēja bloķēt taukskābju produkciju, palīdz mazināt apetīti, bet vēl viena termogēnās matricas detaļa Acacia Rigidula, dubulto komponentu iedarbību, kas apspiež apetīti.

Metabolisma ātrums

Galvenās vielmaiņas paātrināšana (metabolisma ātrums miera stāvoklī) vienkāršo cīņu ar liekajiem kilogramiem uz enerģijas palielināšanas rēķina, kuru organisms patērē miera stāvoklī. Citiem vārdiem sakot, dijodtirozīns (DJT) un zaļās kafijas ekstrakts ietekmē ātrumu, ar kuru jūsu organisms dedzina kalorijas, kamēr jūs sēžat un neko nedarāt.

Oksigenācija

Efektīva tauku sadedzināšana iespējama tikai skābekļa klātbūtnē. Augs Vasika (Adhatoda Vasica) ir tas papildus ingredients, kuru sen izmanto kā bronhodilatatoru un tas veicina elpceļu paplašināšanos. Šis komponents paaugstina ārējās elpošanas produktivitāti un palīdz piesātināt asinis ar skābekli, bet, kas attiecas tauku sadedzināšanai, skābekļa par daudz nemēdz būt.

Aktīvo komponentu apskats

Acacia Rigidula

Acacia Rigidula pazīstama arī kā Blackbrush (melnā bārda). Tas ir pākšaugu dzimtas daudzgadīgs krūmājs, kas aug Dienvidteksasas un Centrālmeksikas teritorijā. Amerikas kontinenta pamatiedzīvotāji sen izmanto šo augu. Tauku sadedzinātājos akācija nokļuva, pateicoties monoamīnu augstam saturam, kam piemīt adrenenerģiskā aktivitāte. Uz beta–receptoru aktivēšanas rēķina šīs vielas stimulē lipolīzi, paātrina galveno vielmaiņu un samazina apetīti. Fenilaetilamīna hidrohlorīds, kuru satur Acacia Rigidula, paaugstina centrālās nervu sistēmas aktivitāti, uzlabo garastāvokli, uzlabo pašsajūtu un izsauc sāta un miera izjūtu. Turklāt, pastāv viedoklis, ka šis augs stimulē dofamīna sekrēciju un aktivizē baudas centru galvas smadzenēs.

iFAS503™

Novatorisks firmas nopatentēts komplekss, kas sastāv no trīs spēcīgiem taukskābju sintēzes inhibitoriem (FAS): zaļās tējas, Ķīnas sūrenes (Fleeceflower) un parazītiskā āmuļa. FAS – ferments, kas katalizē taukskābju veidošanos, kas var tikt izmantotas kā augstvērtīga degviela intensīvas fiziskās slodzes laikā, bet var, un tas notiek daudz biežāk, sakrāties tauku šūnās kā triglicerīdi. Bloķējot FAS, krasi samazinās organisma spēja uzkrāt taukskābju rezerves, kas noved pie apetītes un ķermeņa masas zuduma. iFAS503™ potencē termogēno iedarbību, kurai pateicoties palielina enerģijas patēriņu un veicina turpmāko svara zaudēšanu.

Vasaka (Adhatoda Vasica)

Savvaļā šis augs plaši izplatīts Šrilankā, Nepālā un Indijā. Vasakai piemīt bronhodilatatora īpašības, tas paplašina elpceļus un palielina skābekļa piekļuvi plaušām. Vazicīns, aktīvā viela no alkaloīdu grupas pēc savas iedarbības līdzinās teofilīnam, kuru plaši pielieto respiratoro saslimšanu ārstēšanai.

Pienenes sakne

Pienene satur daudz farmakoloģiski aktīvu komponentu un sen pazīstama ar savām ārstnieciskām īpašībām. Eiropā, Ziemeļamerikā un Ķīnā pieneni izmanto kā ārstniecības augu, daudzu slimību ārstēšanai. Taču svarīgāk ir tas, ka pienenei piemīt urīndzenošas īpašības un tā palīdz izvadīt no organisma lieko šķidrumu.

Zaļās kafijas ekstrakts

Iegūstams no «zaļām kafijas pupiņām», jēlām, negrauzdētām kafijas koka augļa sēklām, šis ekstrakts satur hlorogēnskābi. Pierādīts, ka hlorogēnskābe aizkavē tauku absorbciju no pārtikas, paātrina lieko taukskābju metabolismu un palīdz iegrožot apetīti. Turklāt, hlorogēnskābe palēnina glikozes šķelšanos un, paralēli paātrina tauku maiņu aknu šūnās. Vienkāršāk sakot, tā palīdz jūsu organismam utilizēt stūrgalvīgus taukus.

Baltā vītola miza

Tūkstošiem gadu baltā vītola miza tika izmantota sāpju kupēšanai, galvassāpju un iekaisuma procesu ārstēšanai. Baltā vītola miza satur salicīnu, kas pēc savas struktūras līdzinās aspirīnam (acetilsalicilskābe). Uzskata, ka kombinācijā ar spēcīgākajām pretiekaisuma augu izcelsmes vielām (flavonoīdi), salicīns ir atbildīgs par šī auga sāpju remdēšanas un pretiekaisuma īpašībām. Faktiski, 19.gadsimtā uz salicīna bāzes radīja aspirīnu.

Nelulean™

Riekstu lotosa vai vienkārši lotosa auga ekstrakts. Lotoss, sākotnēji augošais Dienvidaustrumāzijas un Austrālijas teritorijā, no 12.gadsimta tiek kultivēts Ķīnā. Lotoss ietekmē beta–adrenoreceptorus, palielinot lipolīzi, kas samazina postprandiālo (pēc ēšanas) triacilglicerīna līmeni plazmā. Tāpat tas samazina pārmērīgo apolipoproteīna produkciju. Apolipoproteīns palielina lipīdu saturu asinīs, bet tas draud ar tauku akumulācijas pieaugumu. Un, visbeidzot lotoss stimulē termoģenēzi, ietekmējot atdalīto olbaltumvielu 3 (UCP3) muskuļos un taukaudos, bet tas forsē tauku un taukskābju noārdīšanos enerģētiskās vielmaiņas gaitā un samazina taukaudu masu.

Dijodtirozīns

Dijodtirozīns vai DJT veidojas pie monojodtirozīna jodēšanas. Tireoīdo hormonu biosintēzes procesā dijodtirozīns apvienojas ar monojodtirozīnu un veido T3 un T4 – vairogdziedzera hormonus, kas ietekmē galvenās vielmaiņas ātrumu.

Ilgstošas atbrīvošanas kofeīns

Bezūdens kofeīns – kofeīna pulverveida forma. Termins «bezūdens» izceļ, ka kofeīns nesatur ūdeni. Mūsu priekšā spēcīgs centrālās nervu sistēmas stimulators un pats pieprasītākais enerģētiskais ingredients uz planētas. PharmaShure XR® satur kofeīnu mikrokapsulētā formā, kas radīta nodrošināt nepārtrauktu un ilgstošu stimulatora atbrīvošanu, kas palielina kofeīna iedarbības ilgumu.

Ķīnas citronliānas ekstrakts

Citronliānas ogu ekstrakts daudzu gadsimtu garumā tika izmantots ķīniešu medicīnā uzmanības koncentrēšanas, atmiņas uzlabošanai un uztveres saasināšanai. Un visi šie efekti tiek sasniegti bez nevēlamām sekām, piemēram, trauksmes un nemiera. Tieši otrādi, pierādīts, ka citronliāna sniedz «nomierinošu» iedarbību un izsauc miera un labklājības izjūtu. Turklāt, tai piemīt spēcīga antioksidanta un pretiekaisuma efekts.

Sinefrīna hidrohlorīds

Dabīgs augu alkaloīds, kuru iegūst no rūgtā apelsīna mizas, darbojas kā adrenomimētiķis (līdzīgi adrenalīnam) un stimulē centrālo nervu sistēmu. Cits efekts tiek realizēts caur beta–3 adrenerģisko receptoru aktivēšanu, kas atrodas taukšūnās un atbild par tauku sašķelšanu.

Huperzīns А

Dabīgs alkaloīds, kas atrodams Magnolijas tīteņa augā (Huperzia serrata). Uzskata, ka huperzīns A uzlabo kognitīvās funkcijas un uzlabo garīgās spējas uz acetilholīna satura palielināšanas un šī neiromediatora sabrukšanas bloķēšanas rēķina. Acetilholīns – viens no neiromediatoriem, kas piedalās nervu impulsa pārraidīšanā galvas smadzenēs, muskuļos un citos orgānos un audos.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli