Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Revange Detox

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Revange Detox

Iepakojums:
60 Kapsulas
Porcijas iepakojumā:
30
Kategorija:
Profesionāļiem
REVANGE Life DETOX + Omeprazole - atjaunošana un virsnieru atjaunošana ar Revange Nutrition palīdzību

   DETOX ir pirmais novatoriskais un 100% efektīvais labsajūtas produkts, kas nodrošina pilnīgu receptoru atjaunošanos pēc lietošanas: - kafija - stimulanti - tauku dedzinātāji - nootropics - psihotropās zāles - opioīdi - citas psihoaktīvās vielas Ja lietojat kādu no iepriekšminētajām vielām un jūtat, ka tās vairs nedarbojas kā iepriekš, ir pienācis laiks DETOX REVANGE Life. DETOX atjaunos homeostāzi - pilnīgu prāta un ķermeņa harmoniju! DETOX atjauninās receptoru jutīgumu pret psihoaktīviem savienojumiem un attīrīs šo vielu kaitīgo metabolītu ķermeni. INOVATĪVAIS SASTĀVS - PRODUKTU MEHĀNISMS DETOX ir inovatīvs sastāvs ar spēcīgu darbības sinerģiju, visaptveroši atbalsta imūno un adrenerģisko sistēmu un attīra visu ķermeni no nevēlamām vielām! DETOX lietošanas laikā nav ieteicams lietot nekādus stimulējošus līdzekļus.

 DETOX sastāvs: - augu maisījumi - kordicepss (sēnīte) - fermenti un barības vielas - citi veselīgas pārtikas piedevas - omeprazols 20 mg (ĪPAŠS KOMPONENTS!) Omeprazols 20 mg - cīnās ar grēmas, gremošanas problēmām, baktericīdu darbību un stiprina imūnsistēmu protonu pumpis, kas atbild par izdalītās kuņģa sulas koncentrāciju. Tā rezultātā augšējā kuņģa-zarnu trakta gļotādas tiek aizsargātas no šūnu bojājumiem un apdegumiem. Ilgstoša zāļu iedarbība ir saistīta ar gremošanas enzīmu un peptīdu aktivitātes samazināšanos, kas ar lielu agresivitātes pakāpi var izraisīt izliektā epitēlija macerāciju. Šī procesa sekas ir gļotādas sekrēcijas līmeņa pazemināšanās, kas aizsargā kuņģa, barības vada un divpadsmitpirkstu zarnas membrānas no erozijas un čūlu veidošanās.

 DETOX ir: - pilnīga receptoru reģenerācija pēc psihoaktīvo vielu lietošanas - pilnīga jutības pret stimulantiem atjaunošana - imūnsistēmas stiprināšana - fiziskās sagatavotības uzlabošana - garīgās efektivitātes paaugstināšana. DETOX atjauno receptoru jutīgumu: - adrenerģiskie - dopamīna - opioīdi Tie ir vissvarīgākie receptori, no kuriem tiek ģenerēti galvenie neirotransmiteri: - serotonīna- dopamīna- noradrenalīna-endorphins

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli