Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
 • Tikai oriģinālā produkcija.
  Tieši no ražotājiem.

Reload Neuro Betic 30 Caps

 • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Reload Neuro Betic 30 Caps

Reload
8,25€
16,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

 • Neuro-Betic ir ekskluzīva formula ar 11 mērķa uztura vielām visefektīvākajā formā, lai veicinātu nervu veselību un normālu nervu darbību.

   Indivīdiem ar cukura diabētu ir grūtības kontrolēt cukura līmeni asinīs un citus ar to saistītus stāvokļa komplikācijas, ieskaitot perifēro nervu bojājumus (diabētisko neiropātiju).  Šīs personas bieži cieš no sāpīgas tirpšanas ekstremitātēs, īpaši kājās.  Neurobetic ir visaptveroša formula, kas atbalsta perifēro nervu veselību diabēta slimniekiem un palīdz samazināt perifēro nervu sāpes.  Neirobeic ī ir šādas priekšrocības:

   1. Atjauno svarīgas uzturvielas, kas atbalsta perifēro nervu veselību.

   2. Satur klīniski pētītas barības vielas, kas izrādījušās labvēlīgas diabēta neiropātijai, piemēram, N-acetil L-karnitīns, alfa lipoksiskā skābe, metilkobalamīns un citi.

   3. Nodrošina dažādus B vitamīnus, minerālvielas un antioksidantus, kas palīdz cīnīties pret diabētiskās neiropātijas sekām.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli