Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Reload Men 30 tablets

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Reload Men 30 tablets

Reload
Ražotāji
Reload
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas
9,89€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Lielais vairākums vīriešu nesaņem ikdienas ieteicamo vitamīnu un minerālu devu, kas palīdzētu viņiem uzturēt optimālo veselības un enerģijas līmeni.

Par laimi Reload! Men’s Formula ir īpaši izstrādāts multivitamīnu, multiminerālu un antioxidantu preparāts, kas ir radīts, lai palīdzētu vīrietim uzņemt nepieciešamās uzturvielas, papildinātu veselīgo uzturu un atbalstītu ierastā treniņu plāna izpildi.

Šī formula ir izstrādāta, lai palīdzētu stiprināt kaulus, sirdi, nodrošināt gremošanas sistēmas veselību, stiprināt imūnsistēmas aizsardzību un papildināt enerģijas līmeni, bet lietojot reizi dienā Reload! Men’s Formula jūs palīdzēsiet ķermenim arī cīnīties ar ikdienas stresa negatīvo ietekmi. Alfa lipolskābe, rezveratrols un likopēns ir pievienots formulai kā jaunības antioksidanti, kā arī luteīns acu veselībai.

Ar visu neaizstājamo vitamīnu, minerālu un antioksidantu, kā arī ar 24 veselīgo augļu un dārzeņu ekstraktiem sastāvā Reload! Men’s Formula palīdz aizsargāt vīrieša veselību no visām pusēm.

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli