Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MuscleMeds NO BULL

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MuscleMeds NO BULL

MuscleMeds
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotāji
MuscleMeds
Kategorija:
Kreatīns Pirmstreniņa
30,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

NO BULL nav līdzīgs nevienam citai pirmstreniņa formulai sporta uztura bagātinātāju vēsturē. Vēl nekad agrāk pirmstreniņa uztura bagātinātājs nav nodrošinājis ĪSTU SLĀPEKĻA OKSĪDU apvienojumā ar iedarbīgiem darbspēju palielinošiem un anaboliskiem komponentiem, lai paceltu jūsu treniņu jaunā izcilības līmenī. NO BULL formula ir zinātniski izstrādāta, izmantojot eNOXIDE, patentētu īsta slāpekļa oksīda “supermolekulu”. Jāuzsver, ka nevajag sajaukt eNOXIDE ar slāpekļa oksīda savienojumiem, ko pirms tam izmantoja pirmstreniņa formulās, piem., AAKG, arginīnu vai citrulīnu – šie savienojumi nav ĪSTS SLĀPEKĻA OKSĪDS! Jūs nebūsiet pieredzējis īsta slāpekļa oksīda radītu „muskuļu sūkņa” efektu, pirms neizmēģināsiet eNOXIDE neticamo spēku uztura bagātinātājā NO BULL.

 

NO BULL neapstājas pie šī „muskuļu sūkņa” efekta! Tas satur arī citas iedarbīgas aktīvās vielas, kas piesātinātas ar kompānijas MuscleMed ekskluzīvo DecaDrive Delivery, lai palielinātu bioloģisko pieejamību maksimālam rezultātam. Produktam NO BULL ir sinerģiska formula, kas ģenerē augsti anabolisku ekstremāla spēka, intensitātes, enerģijas un izturības stāvokli jūsu treniņu laikā. Unikālā NO BULL radītā prāta un muskuļu sinerģija ļauj jums trenēties ilgāk un ar lielāku slodzi, maksimāli sekmējot jūsu muskuļu augšanu un veiktspēju. Neviens cits produkts nespēj tam līdzināties – NO BULL ir tiešām efektīva un spēcīga pirmstreniņa formula sportistiem, kas pieprasa vislabāko sev, ieskaitot uztura bagātinātājus. Nekas nevar sacensties ar NO BULL attiecībā uz reālu „muskuļu sūkņa” efektu, reālu spēku un reāliem rezultātiem.

 

Iepakojums: 214 g; devas lielums: 1 kausiņš (5,4 g);  devu skaits 1 iepakojumā: 40 daudzumi vienā devā; kopējās kalorijas: 0; sastāvdaļas: eNoxide, patentēta īstā slāpekļa oksīda „supermolekula” : (10 mg) 2 (nitrooksi-) etil-2-amino-3-metilbutanoāts; NO BULL maksimālās veiktspējas matrica: (4332 mg) Power AMP Cre3-beta-A: kreatīna komplekss [kreatīna monohidrāts, kreatīna Magnapower (kā magnija kreatīna helāts) un kreatīna glukonāts], beta-alanīns; pēkšņas iedarbības neirotropie enerģijas palielinātāji: glikurunolaktons, bezūdens kofeīns, Ilex Paraguarienis lapu ekstrakts, Mucuna Pruriens sēklu ekstrakts (60% L-Dopa), DL-fenilalanīns, vinpocetīns, huperzīns; uzņemšanas organismā optimizētāji; DecaDrive nogādāšanas tehnoloģija (dekānskābe, PEG 8000 un PEG 3550), bioperīns (Piper Nigrum augļu ekstrakts); citas sastāvdaļas: citronskābe, dabiskie aromatizētāji, ābolskābe, acesulfāma kālijs, sukraloze un sarkanā krāsviela 40. Lūdzu, ņemiet vērā: dažādiem aromātiem var nedaudz atšķirties uzturvērtību fakti un sastāvdaļas.

 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli