Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP UP YOUR MASS 5 Lbs

MHP

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP UP YOUR MASS 5 Lbs

MHP
Iepakojums:
5 lbs
Ražotāji
MHP
Kategorija:
Geineri
39,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Pati pilnīgākā „makroboliskā” formula muskuļu masas veidošanai!

Nav svarīgi vai Jūs būtu profesionāls bodibilderis vai vienkāršs cilvēks, kuram ir grūtības ar muskuļu masas uzkrāšanu, Up Your Mass palīdzēs Jums izkustināt masu no vietas – tas, kas līdz šim likās neiespējams ar tradicionālu geineru palīdzību.
 
Glycemix LGI®—Ogļhidrāti—galvenie enerģijas piegādātāji, tāpēc tie treniņiem ir nepieciešami. Taču ogļhidrāti ar augsto glikēmisko indeksu, tādi kā cukurs (dekstroze, saharoze), var negatīvi ietekmēt ķermeņa produktivitāti un skaistumu. Glycemix LGI – tas ir unikāls ogļhidrātu aglomerāts ar zemu glikēmisko indeksu (mieži, auzas un auzu šķiedras), kas nodrošina ilgstošu enerģiju, uzlabo glikogēna uzpildīšanas procesu un uztur stabilu cukura līmeni asinīs.
 
Probolic®— Tā ir ilgstošas darbības proteīna matrica (sojas proteīna izolāts (SUPRO), kalcija kazeināts, sūkalu olbaltumvielas koncentrāts) dod ātras, vidējas un lēnas darbības aminoskābes, kas palīdz kā ātrai, tā arī lēnai slāpekļa aizturei. Proteīna matrica Probolic® nodrošina ar lielu daudzumu arginīna, ar aminoskābju ar sazarotiem sānu ķēdēm kompleksu (BCAA), dod vairāk nekā 5 g glutamīna uz vienu porciju.
 
Lipīdu komplekss – veselīgas taukskābes (EFA) – ļoti svarīgi nutrienti veselīga organisma funkcionēšanas uzturēšanai. Patiesībā, labs veselīgu tauku avots var palīdzēt samazināt uztūkumu, uzlabot hormonālās funkcijas, bez tam tas arī dod enerģiju. EFA palēnina ogļhidrātu un proteīnu sagremošanu, līdz ar to palīdzot stabilizēt insulīna izdalīšanos un uzlabojot slāpekļa aizturēšanu. Triglicerīdu komplekss ar vidēju virknes garumu (MCT) ir labs enerģijas avots, palīdz saglabāt muskuļu glikogēnu. Lipīdu komplekss Up Your MASS produktā satur arī CLA, kas, kā tika pierādīts, palielina tīru muskuļu masu.
  • 46 g augstākās kvalitātes ilgstošas darbības proteīns
  • Formulā pievienoti glutamīns un BCAA
  • Ogļhidrāti ar zemu glikēmisko indeksu
  • Lieliska garša

 

Saturs 100g:
Olbaltumvielas – 35,6 g.
Tauki                - 7,8 g.
Ogļhidrāti         - 43,3 g.
      no tiem:
      cukuri                  <1 g.
Enerģētiskā vērtība-386 kcal/1615kJ

 

 

4 mērkarotes (132g) satur:
 
 
IDD% ar šokolādes sacepuma garšu
 
IDD% ar vaniļas garšu
Enerģ.vērtība
510 kcal
 
510 kcal
 
Tauki
11g
17%†
11g
17%†
    piesātināti tauki
2,5g
13%†
2g
10%†
    holesterīns
2g
<1%†
5g
2%†
Ogļhidrāti
58g
19%†
58g
19%†
    cukurs
 1g
††
2g
††
Olbaltumvielas
46g
92%†
46g
92%†
Nātrijs
480 mg
20%†
490 mg
20%†
Kālijs
1020 mg
maxheight){ text.css({ 'overflow': 'hidden','height': maxheight + 'px' }); var link = $('' + showText + ''); var linkDiv = $('
'); linkDiv.append(link); $(this).after(linkDiv); link.click(function (event) { event.preventDefault(); if (text.height() > maxheight) { $(this).html(showText); text.css('height', maxheight + 'px'); } else { $(this).html(hideText); text.css('height', 'auto'); } }); } }); }); -->

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli