Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
 • Tikai oriģinālā produkcija.
  Tieši no ražotājiem.

MHP T-BOMB 3XTREME

MHP
 • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP T-BOMB 3XTREME

MHP
Iepakojums:
168 Tab
Porcijas iepakojumā:
56
Ražotāji
MHP
Kategorija:
Testosterona relīzori Anaboliskie aktivatori Specializētie produkti
58,50€
64,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Efektīvi palielina testosterona līmeni, ka zinātnieki šo formulu uzskata par „nozīmīgāko atklājumu Pro-testosteronā tehnoloģijā no prohormonu atklāšanas laikiem”. Tā ir vienīgā Testosteronā formula, brīva no prohormoniem, kas vienlaicīgi optimizē tīra testosterona līmeni asinīs, paaugstina „brīvo testosteronu”, uzlabo testosterona un estrogēna proporciju un maksimizē tīrā testosterona anabolisko efektu. Nekad iepriekš Testosteronā formula neiedarbojās uz cilvēka hormonālo profilu no tik daudziem un dažādiem aspektiem:
 
Satur ar patentu aizsargātu formulu Optimone-5™
 
 1. Dabiska Jūsu testosterona produkcijas palielināšanās uz 400%
 
Klīniski efektīvās devas visvairāk izpētītās vielas, kas palielina testosteronu, piespiedīs Jūsu hipofīzi strādāt pilnā apmērā! T-BOMB stimulē Jūsu hipofīzi producēt hormonu, kas stimulē testosterona izstrādi. Tas dod Jums neiedomājamu spēku un pārsteidzošu muskuļu masas pieaugumu! T-BOMB–tā ir labākā formula tirgū, visefektīvāk paaugstinoša testosterona produkciju.
 
 1. Brīvā testosterona” līmeņa paaugstināšana
 
Testosterons darbojas tikai tad, kad atrodas asinīs „Brīva testosterona” veidā. Pastāv olbaltumvielas, kas saista testosteronu un padara to neefektīvu (globulīns, saista dzimumhormonus, Sex- Hormone-Binding Globulin (SHBG)). T-BOMB  ne tikai samazina SHBG, šī olbaltumviela vienkārši izzūd! T-BOMB  atbrīvo vairāk testosterona, nekā vajadzīgs masas uzkrāšanai un spēka palielināšanai. Jūsu seksuālo spēju paaugstināšanās – ir tas pozitīvais „blakusefekts”, kuru Jūs novērtēsiet !
 
 1. Testosterona pārvēršanās estrogēnā izbeigšanās
 
Diemžēl izveidojies testosterons ne vienmēr paliek nemainīgs. Aromatāzes ferments nelielu daļu testosterona pārveido sieviešu hormonā estrogēnā, kas atbild par tauku veidošanos ķermenī, ūdens aizturi, piena dziedzeru uztūkumu un vājas seksuālas spējas. Aromatāzes inhibitori T-BOMB pārtrauc testosterona pārveidošanos estrogēnā. Tas ir nozīmīgākais zinātnieku no MHP atklājums, kas atrisināja nopietnas bodibilderu problēmas visā pasaulē.
 
 1. Estrogēno receptoru blokāde
 
Solis nr. 2 T-BOMB–tas ir “uzbrukums uz estrogēniem“, kurš izmanto estrogēnu bloķētājus, lai aizvērtu estrogēnu receptorus un neļautu parādīties šo sieviešu hormonu efektiem. Ar divfāžu sistēmu T-BOMB's Testosterons un tikai testosterons dominēs Jūsu hormonālā profilā.
 
 1. Testosterona pārveidošanos dehidrotestosteronā (DHT) pazemināšana
 
Testosterons var arī pārveidoties DHT, kuram piemīt ievērojami mazāka anaboliska darbība un kurš izsauc tādus blakusefektus kā matu izkrišanu utt. T-BOMB satur bloķētājus, kuri nepieļauj Testosterona pārveidošanos DHT. Bloķējot DHT, kurš parasti konkurē par androgēniem receptoriem ar testosteronu, T-BOMB  piedāvā vairāk receptoru īstam Testosteronam, palielinot tā efektu.
 
Ekskluzīva sekundāro mesendžeru tehnoloģija: Testosterons kļuva aktīvāks!
 
Ilgus gadus zinātnieki lauzīja galvu, kā padarīt šūnu receptorus maksimāli jūtīgus uz organismam nepieciešamiem hormoniem. Viņi zināja, ka augsts Testosterona līmenis nenes labumu, jo šūnu receptori uz to nereaģē. Un, ja šūnas nesaņem papildus Testosteronu, visas pūles pēc tā līmeņa paaugstināšanas ir veltīgas! Lūk, kā tas darbojas: Testosterons pats nevar ieet šūnā, tāpēc tas izmanto sekundāros mesendžerus-signāla nodošanai šūnas iekšienē. Kad Testosterons nonāk līdz muskuļu šūnai, viņš savienojas ar šūnas receptoriem un izsauc atbildes reakciju iekš šūnas–iekššūnas sekundāro mesendžeru-olbaltumvielu komplekss dodas uz šūnas kodolu un iedarbina anabolisku reakciju (olbaltumvielu veidošanas reakciju). Jo efektīvāk darbojas sekundārie mesendžeri, jo skaļāks signāls nāk no Testosterona. Vienkāršāk sakot, jo efektīvāk darbojas sekundārie mesendžeri, jo lielāks muskuļu pieaugums Jūs sagaida! MHP zinātnieki atrisināja sekundāro Testosterona mesendžeru aktivizācijas jautājumu! T-BOMB  satur jaunu patentētu MHP komponentu, 2nd Messenger Complex signāla efektivitātes pastiprināšanai no Testosterona uz muskuļu šūnas kodolu olbaltumvielu veidošanai un aktīvai muskuļu augšanai!
 
T-BOMB–īsts Testosterons!
 
T-BOMB Optimone-5 Complex izveidos ideālu Jūsu hormonālo profilu kvalitatīvai augšanai:
 
 • Jūsu hipofīze strādā uz pilnu jaudu, iedarbinot Testosterona izstrādi.
 • Asinīs Testosterons atrodas brīvā veidā, pateicoties olbaltumvielu blokādei, kuri agrāk saistīja to līdz neaktīvai formai. Brīvais Testosterons aktīvi iedarbojas uz muskuļu receptoriem aktīvai augšanai.
 • Jūs bloķējiet Testosterona pārveidošanos sieviešu hormonos, bloķējiet estragēnos receptorus – Jūs neizjūtat sieviešu hormonu blakusefektus!
 • Aktīvie sekundārie mesendžeri nodod pastiprinātu signālu no Testosterona uz olbaltumvielu veidošanos šūnā, Jūsu muskuļi aug efektīvāk, nekā jebkad agrāk!

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli