Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.
5 1

MHP NO-BOMB

MHP
  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP NO-BOMB

MHP
Iepakojums:
90 caps
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotāji
MHP
Kategorija:
Kreatīns Pirmstreniņa
39,99€
65,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

NO-Bomb

NO-BOMB ir lielākais jauninājums treniņu efektivitātes uzlabojošo slāpekļa uztura bagātinātāju nozarē. Ar NO-BOMB izveidi, MHP zinātnieki latiņu ir pacēluši vēl augstāk - šis ir pirmais produkts visā pasaulē, kas izmanto patentētā GlycoCarn (GPLC) savienojuma pilno Sigma-tau sertificēto klīnisko devu. Tā klīniskajai devai esot vien 4.5 gramus lielai, tiek lēsts, ka GycoCarn ir daudzkārt iedarbīgāks par agrīnu un AAKG slāpekļa oksīda līmeņa palielināšanu, kas veicina treniņu efektivitāti un muskuļu augšanu.* Lai maksimāli izmantotu GlycoCarn lieliskās muskuļu paplašināšanas īpašības, NO-BOMB saturā atrodami tādi modernie slāpekļa oksīdu uzturošās vielas (SOUV) kā PDE-5 aizkavētāji, lai Jūs varētu saglabāt treniņos iegūto rezultātu vairākas stundas ilgi. Neņemot vērā iepriekš minēto, ar NO-BOMB tiek sperts solis tālāk, ieviešot vēl vienu ievērojamu jauninājumu slāpekļa oksīda jomā - izmantojot jauno KNO3 Nitrīta NO tehnoloģiju. Revolucionārā KNO3 Nitrīta-NO tehnoloģija izmanto bioloģiski aktīvo slāpekli un nitrītus, lai veicinātu pavisam nesen atklāto slāpekļa oksīda ceļu darbību, tādējādi nodrošināt vēl lielāku asinsvadu un muskuļu paplašinājumu.* Šīm bioloģiski aktīvajām vielām arīdzan piemīt spēja slāpekļa oksīdu izmantot atkārtoti, kā rezultātā muskuļu šķiedras stiepjošo treniņu efektivitāti palielināt un saglabāt ilgāk nekā izmantojot arginīna NOS ceļus. NO-BOMB ir vislabākā tirgū pieejamā, treniņu efektivitāti uzlabojošā slāpekļa oksīda pārtikas piedeva. NO-BOMB sniedz vairākus apbrīnojumus muskuļu attīstības un treniņu efektivitātes uzlabojumus, ieskaitot pienskābes aizkavēšanu paaugstinātai muskuļu izturībai, antioksidantu īpašības muskuļu atjaunošanās procesu veicināšanai un pastiprināts taukskābes metabolisms papildus enerģijai un tauku kaloriju dedzināšanai.* Neviena cita formula iepriekš nav spējusi sniegt visus šos iepriekš minētos, klīniski pierādītos kultūrisma uzlabojumus. Paceliet savu muskuļu augšanas tempu un treniņu efektivitāti jaunā līmenī ar visjaunāko, klīniski izpētīto un labāko slāpekļa oksīda formulu, kas jebkad radīta - NO-BOMB!*

 

Maksimālas Efektivitātes Formula           Pirms un Pēc treniņa:

Uztur treniņos iegūto muskuļu pieaugumu ilgāk*

Uzlabo muskuļu un spēka pieaugumu*

Uzlabo enerģiju un izturību*

Palīdz samazināt pienskābes daudzumu organismā*

Veicina muskuļu atjaunošanās īpašības*

Uzlabo tauku kaloriju sadedzināšanas rādītājus*

 

NO-BOMB ir revolucionāra, dubultas iedarbības, klīniski izpētīta GlycoCarn/KNO3 Nitrīta-NO tehnoloģijas kombinācija, kas nodrošina tādu slāpekļa oksīda iedarbību, kā iepriekš nav spējusi neviena cita uztura bagātinātāju formula.* GLYCOCARN TRENIŅU EFEKTIVITATI VEICINOŠAS ĪPAŠĪBAS - GlycoCarn (GPC) ir patentēts bioķīmiski modificēts savienojums, kuru izstrādājis Sigma-tau Health Sciences.* GylcoCarn treniņu efektivitāti uzlabojošie rādītāji ir tikuši plaši pētīti un saskaņā ar veiktajiem zinātniskajiem pētījumiem, viela ievērojami uzlabo asinsvadu paplašināšanos, veicina muskuļu pieaugumu un veiktspēju, uzlabo muskuļu atjaunošanos, pienskābes izvadi, palielina tauku kaloriju sadedzināšanu un uzlabo enerģijas līmeņus treniņu laikā.* Formulai tāpat piemīt ievērojamas antioksidantu īpašības un viela organismā aktivitāti saglabā ilgāk, palielinot atlētisko veiktspēju.* GPLC veikto pētījumu cilvēkos rezultātā pierādīts, ka tas ir daudz efektīvāks nekā jebkurš cits tā slāpekļa oksīda priekšgājējs un tā nieka 4.5 gramu lielā deva spēj uzlabot NOX līmeņus ķermenī nekā 30 grami arginīna, kas ievadīti ķermenī injekcijas ceļā.*

 

SIGMA-TAU SERTIFICĒTA KLĪNISKA DEVA

Signma-tau GylcoCarn sertificētais klīniskās devas zīmogs kalpo par garantiju tam, kad pilnībā klīniski pārbaudītās, patentētās GlycoCarn sastāvdaļas 4.5 gramus lielā deva ir atrodama katrā mūsu produktā, nodrošinot ievērojamu spēka un treniņu efektivitātes pieaugumu.* Citu produktu sastāvā arīdzan var būt GlycoCarn®, bet ja vien uz tā iepakojuma nav atrodams Sigma-Tau® sertifikācijas zīmols, tad Jūs nevarat būt drošs, ka attiecīgajā produktā tiek izmantota, klīniski pārbaudīta savienojuma daļa.

 

MUSKUĻU ATJAUNOŠANĀS

Jo ātrāk muskuļi pēc slodzes ir atguvuši savu kapacitāti (pilnībā atjaunojušies), jo ātrāk viss ķermenis spēj pierast pie palielinātās slodzes apstākļiem. GylcoCarn uzlabo muskuļu atjaunošanās spēju ar tā sastāvā esošo antioksidantu palīdzību.* Šī ir viena no retajām uzturu bagātinošajām vielām, kas tikusi akadēmisko mēģinājumu, ceļā pārbaudīta ASV, lai noteiktu tās spēju paaugstināt slāpekļa oksīda līmeni cilvēka organismā, kā rezultātā noteikts, ka GPC spēj veiksmīgi ietekmēt ATP enerģijas ciklā radīto metabolisma atkritumu (pienskābes un oglekļa dioksīda) izvadi no organisma, palielinot slāpekļa oksīda klātbūtni cilvēka asinsritē.* Neskatoties uz uzlabojumiem muskuļu atjaunošanās procesos pēc treniņa, produkts tāpat nodrošina muskuļu atjaunošanās funkcijas treniņa laikā, kā arī uzlabo izturību. GylcoCarn antioksidantu īpašības palīdz ķermenim efektīvāk atbrīvoties no metabolisko atkritumu krājumiem treniņu laikā, ļaujot ķermenim ievērojami palielināt savu kapacitāti.*

 

 

PIENSKĀBES IZVADE

GLPC īstermiņa īpašības anaerobās jaudas uzlabošanā izturības treniņos vīriešiem ir tikušas pierādītas pētījumu ietvaros.* Līdzās jaudas uzlabojumam tika novērota ievērojami samazināta pienskābes uzkrāšanās. GPLC iedarbības rezultātā iegūtais, atbrīvotais karnitīns samazina karnitīna seruma deficītu intensīvu treniņu laikā, kas savukārt veicina acilkarnitīna īso ķēžu izdalīšanos, kas savukārt samazina pienskābes uzkrāšanos.

 

TAUKU KALORIJU SADEDZINĀŠANA

Pētījumos pierādīts, ka GlycoCarn ir droša un efektīva svara samazināšanas pārtikas piedeva, kas ne vien veicina metabolismu, bet arī uzlabo ķermeņa enerģijas līmeni.* Vairums tirgū pieejamo svara samazināšanas produktu paļaujas vien uz mākslīgajiem simulantiem un diurētiskajiem līdzekļiem, lai izraisītu svara samazināšanos vai atdarinātu svara samazināšanas efektu. Pretēji tam, GPLC nodrošina veselīgu metabolisma paaugstinājumu, kā arī enerģijas līmeņu pieaugumu - divi ārkārtīgi svarīgi aspekti svara samazināšanai un papildus enerģijas nodrošināšanai treniņu laikā. GlycoCarn uzlabo metabolismu, mobilizējot taukskābi (uzglabāto enerģiju) aktīvajos audos, lai nodrošinātu šūnu metabolismu, kā rezultātā ar beta oksidācijas procesa palīdzību ATP ciklā tiek radīta enerģija.* Produktu izmantojot 8-nedēļu ilgas diētas ietvaros, GPLC veicina tauku kaloriju sadedzināšanas procesus, tajā pašā laikā nodrošinot aerobo aktivitāti.*

 

ENERĢIJA

GlycoCarn spēj taukskābi mobilizēt un izmantot to papildus enerģijas radīšanai. GPLC arīdzan uzlabo veiktspēju šūnu līmenī, paaugstinot asins plūsmu un palielinot slāpekļa oksīda līmeņus. Šādi tiek paaugstināta ATP enerģija, kā arī veicināta muskuļu atjaunošanās treniņu laikā un pēc tā. ASV veikto pētījumu ietvaros, GPLC joprojām ir vienīgā viela, kuras NO paaugstinošās īpašības cilvēka asinsritē ir pierādītas klīniski.* Šāds pieaugums optimizē skābekļa un barības vielu nogādāšanu muskuļos, paplašinot asinsvadus un nodrošinot lielāku asiņu plūsmu, kā arī veicinot ATP enerģijas ražošanu ķermenī un samazinot brīvo radikāļu uzkrāšanos organismā - šie faktori ir ārkārtīgi svarīgi izturības un atjaunošanās procesu uzlabošanā.* GlycoCarn veicina Jūsu rezultātus gan treniņos, gan sacensībās un palīdz Jūsu ķermenim nodrošināt tādu izturību un spēku, kas atbilst Jūsu motivācijai.

 

Zinātniskie fakti par slāpekļa oksīda uztura bagātinājumiem:

GlycoCarn efektivitāte ir pierādīta klīniski, to uzņemot orāli. Divos Memfisas Universitātes doktora Ričarda Blūmera veiktajos pētījumos (Bloomer et al., 2007, un Bloomer et al., 2008) pierādīts, ka trenētos vīriešu subjektos 4.5 gramu GlycoCarn (GPLC) devas uzņemšana nodrošināja 55% uzlabojumu slāpekļa oksīda līmeņu paaugstinājumu (NOx mērījumus), salīdzinot ar neefektīvajiem līdzekļiem.* Vēl labāk pētījuma rezultātā tika pierādīts, ka GPLC orāla uzņemšana uzlaboja kopējās organisma saražotās enerģijas apjomu un ievērojami samazināja pienskābes uzkrāšanos - nodrošinot vēl lielākus spēka un atlabšanas īpašības.

Kamēr orāli uzņemot Arginīnu, novērojams tikai niecīgs pieaugums asinsvadu paplašinājumā (Adams, et al., 1995; Chin-Dusting, et al., 1996).

AAKG nav nekāds brīnumlīdzeklis. AAKG NO uzlabojošais efekts ir tikai saistīts ar tā arginīna saturu (Bode-Boger, et al., 1998).

Efektīvam slāpekļa oksīda līmeņa uzlabojumam nepieciešama vismaz 30 gramu arginīna ievadīšana intravenozi  (Bode-Boger, et al., 1998)

 

NITRĀTI/NITRĪTI - JAUNS NO RAŽOŠANAS CEĻŠ

Ķermenis saražo ievērojamu daudzumu slāpekļa oksīda (NO), ar arginīna aminoskābes palīdzību palielinot slāpekļa oksīda sintēzes līmeni. Šāds NO paaugstinājums veicina asinsvadu paplašināšanos, kā rezultātā muskuļiem tiek padots lielāks daudzums barības vielu un uzlabo muskuļu paplašinājuma potenciālu. Šīs informācijas rezultātā virkne svarcēlāju un kultūristu sāka izmantot arginīna uztura bagātinātājus un AAKG, lai uzlabotu NO izdalīšanos savā ķermenī. Jaunākie pētījumi rāda, ka 4.5 gramus liela GPLC klīniskā deva (GlycoCarn jeb glicīna propionila-L-karnitīns) ievērojami veicina NO ražošanai nepieciešamo NO procesu. NO ražošanas vajadzībām atklāts arī cits ceļš. Pētījumos parādīts, ka nitrāti spēj veicināt NO ražošanu bez vajadzības izmantot no arginīna atkarīgo NO sintēzes ceļu. Nitrāti parasti tiek uzņemti ar augļu vai dārzeņu palīdzību un tad organismā sadalīti nitrītos. Paši par sevi nitrīti samazina ķermeņa kopējo skābekļa patēriņu, kas galvenokārt saistīts ar to asinsvadu paplašināšanās efektu.*

 

Pētījumi šajā jomā ir pierādījuši, ka gan nitrāti, gan nitrīti veicina NO veidošanos organismā. Nitrīti kuņģa skābajā vidē, kā arī asinsritē tiek pārvērsti slāpekļa oksīdā. Nitrīti var tāpat tikt recirkulēti ķermenī to vēlākai pārvēršanai NO. Nitrātu/Nitrītu ceļi var tikt uzskatīti kā papildinoši jau zināmajiem arginīna NO ceļiem. Var uzskatīt, ka abu veidu ceļi darbojas līdztekus viens otrai. Lai gan jāatzīmē, ka samazinoties skābekļa pieejamībai un NOS aktivitātei (piemēram, lielas piepūles anaerobā treniņa laikā), nitrītu samazinājums NO kļūst izteiktāka.* Turklāt nitrātu/nitrītu izraisīta NO ražošana pieaug ķermenim atrodoties zema pH līmeņa stāvoklī, kā tas ir lielas piepūles treniņa laikā. Visbeidzot, ar nitrātu/nitrītu NO ceļu palīdzību nitrīti tiek recirkulēti atpakaļ asinsritē, lai uzturētu NO ražošanu, gan treniņa laikā, gan arī pēc tā.

 

ATKLĀTS JAUNS NO RAŽOJOŠANAS CEĻŠ

Izstrādājot NO-BOMB slāpekļa oksīda veicināšanas produkta formu, MHP zinātnieki veica sensacionālu atklājumu, kā rezultātā tika iegūta pati iedarbīgākā NO līmeņu veicināšanas sastāvdaļa visā industrijas vēsturē: Revolucionārā KNO3 Nitrīta NO tehnoloģija.* Izrādās, ka cilvēka organismā ir vēl viens vitāli svarīgs NO ražošanas, metaboliskas ceļš, papildus jau labi zināmajam arginīna NOS ceļam. Šis jaunatklātais NO metaboliskais ceļš spēj saražot NO tieši no uzņemtajiem bioloģiski aktīvajiem nitrātiem un nitrītiem. Šī jaunā NO sintēzes ceļa atklājums nozīmīgums ir tik liels, ka pētījumi šajā jomā par to, kā šis jaunais NO ražošanas ceļš ir jāizmanto, lai nodrošinātu ievērojamu asinsvadu paplašināšanos, tādējādi paceļot muskuļu potenciālu augstā līmenī, burtiski pārpludina medicīnas zinātnes žurnālus.* KNO3 Nitrīta NO tehnoloģija ir spēcīgs asinsvadu paplašināšanas preparāts, kā arī tas var tikt ātri un efektīvi pārvērsts NO, lai pievienotos kopējam organisma NO sastāvam.*

 

KNO3 NITRĀTA NO TEHNOLOĢIJA GŪST VISLIELĀKO UZMANĪBU

Jau vairākus gadus pētnieki visā pasaulē ir uzskatījuši, ka pastāv cits NO sintēzes ceļš papildus jau zināmajam, bet neuzticamajam un bieži vien neefektīvajam arginīna/NOS ceļam. Jaunatklātais nitrātu/nitrītu NO ražošanas ceļš darbojas citādi, un tas var būt daudz iedarbīgāks par tikko minēto, organisma asinīm un muskuļu audiem piepildoties ar nitrātiem un nitrītiem. Tādējādi KNO3 Nitrīta NO tehnoloģijas iekļaušana NO-BOMB produktā ir ārkārtīgi svarīga, lai šis jaunatklātais NO ražošanas bioķīmiskais ceļš tiktu efektīvi izmantots papildus jau iepriekš aprakstītajām GlycoCarn NO ražošanas iespējām. Nitrāti/nitrītu NO ražošanas svarīgāko aspektu starpā ietilpst NO ražošana laikā, kad ķermenis ir noguris un muskuļa audos ir vismazāk skābekļa, šādos apstākļos spējot nodrošināt NO ražošanu vēl vairākas stundas.

 

PAPILDUS NO RAŽOŠANA TRENIŅA LAIKĀ*

Neskatoties uz asiņu un muskuļu audu piepildīšanu ar nitrātiem/nitrītiem kā galveno noteikumu tiešām ievērojamu NO līmeņu uzturēšanā, šai jaunatklātā NO ražošanas ceļa izmantošanas priekšrocībai ir citi pozitīvi aspekti t.i. lielas slodzes treniņa laikā, iespējams, vēl vairāk palielināt NO ražošanas apjomus, nodrošinot maksimālu asinsvadu paplašināšanos. Viens no iemesliem, kāpēc no arginīna atkarīgais NO ceļš tiek uzskatīts par neefektīvu ir tas, kad tā ietvaros NO ražošanai nepieciešams skābeklis. Tādējādi lielas piepūles izturības treniņa laikā skābekļa klātbūtnes samazināšanās rezultātā samazinās arī šādi iegūtais NO, jo tā ražošanai skābeklis ir vitāli svarīgs. Tomēr ar jaunās KNO3/Nitrīta NO tehnoloģijas palīdzību NO ražošana nav atkarīga no skābekļa līmeņa un tā saražotais NO apjoms pat pieaug, audu skābekļa līmenis esot zemam, kāds tas ir izturības treniņu laikā.* Turklāt, nitrāta, nitrīta izraisītu NO ražošanu veicina piepūles treniņa iespaidā pazeminātais pH līmenis. Pazeminoties gan skābekļa, gan pH līmenim jūsu asinīs un audos, tiek veicināts nitrīta izraisītais NO ražošanas process - tieši brīdī, kad muskuļiem nepieciešams darboties ilgāk, cīnīties ar nogurumu un tādējādi ļaujot efektīvāk izpildīt treniņa vingrinājumus.

 

AR NO-BOMB TIEK NODROŠINĀTS ILGSTOŠS MUSKUĻU PAPLAŠINĀŠANAS EFEKTS

Uzlabojot izstrādāta GlycoCarn NO ražošanas veicinošos faktu un KNO3 Nitrīta NO tehnoloģiju, MHP zinātnieki ir noteikuši veidus, kā vēl vairāk paaugstināt NO līmeņus, kā arī kā uzturēt NO ražošanas procesu vairāku stundas ilgumā, izmantojot vairākas bioloģiski aktīvās NO uzturēšanas vielas. NO-BOMB ir patentēts SOUV maisījums, kura sastāvā ir tādas sastāvdaļas, kuru mērķis ir pastiprināt un veicināt NO ražojošo metabolisma ceļu darbību, tādējādi pagarinot NO efektivitāti gan asinsritē, gan muskuļu audos.* Produkta sastāvā esošās sastāvdaļas palielina endogēno NO ražošanu un aiztur vielas, kas sadala NO.

 

NO-BOMB NO UZTUROŠAS VIELAS (SOUV)*

Lai gan MHP zinātnieki ir atklājuši pašu spēcīgāko, klīniski pārbaudīto NO veicinošo vielu, kāda jebkad ir tikusi izstrādāta, vēl labākas iedarbības nodrošināšana produktam pievienotas NO uzturošas vielas. Kamēr NO-BOMB galvenā īpašība ir slāpekļa oksīda (NO) ražošanas stimulēšana, produkts tāpat nodrošina maksimālu NO ražošanu un NO ražošanas uzturēšanu ilgākā laika periodā. Lai NO-BOMB galvenā NO ražošanas palielināšanas īpašība tiktu nodrošināta vēl efektīvākam, produktam pievienotas NO uzturošas vielas, kas stratēģiski iedarbojas uz zināmiem NO ražošanas ceļiem, uzlabojot slāpekļa oksīda sintēzes procesu un tajā pašā laikā nomācot fosfodiesterāzi - vielu, kas pretdarbojas muskuļu audu paplašināšanai. Slāpekļa oksīds (NO) ātri iedarbojas uz endotēlija NO sintēzes enzīmu aktivitāti (eNOS), tādējādi caur CGMP-pastarpināto procesu darbojoties kā eNOs negatīvās atsauces regulators. Tas nozīmē, ka pie zināmas NO vērtības asinīs, šis augstais līmenis nosūta signālu pārstāt NO ražošanu, lai uzturētu NO līmeni tikai parastajās, šaurajās, fizioloģiskajās asiņu koncentrācijas robežās. Bet augstas piepūles treniņu laikā un muskuļu audu efektīvai paplašināšanai šāds process neder. Slāpekļa oksīda bioķīmiskos ceļus var ietekmēt ar dažādu tādu bioķīmisko procesu palīdzību kā homocisterīns, ADMA (asimetriskais dimetilarginīns), SOA (superoksīda anjons, SOD (superoksīda dismutāze) un iespējams pats svarīgākais no visiem NOS (slāpekļa oksīda sintēze). Šie bioķīmiskie procesi un vielas tiešā veidā nosaka to, cik liels daudzums slāpekļa oksīda tiek saražots. Tādējādi, īpašu NO uzturēšanas vielu iekļaušana produktā palīdzēt pārvarēt šo bioķīmisko vielu un procesu negatīvo iedarbību. Šādi NO-BOMB stimulētā NO ražošana tiek optimizēta un paildzināta, kā rezultātā asinīs tiek nodrošināts augstāks NO līmenis ilgākā laika periodā tā, lai tas tiktu saglabāts visā treniņa cikla laikā - pirms tā, treniņa gaitā un pēc tā.*

 

SLĀPEKĻA OKSĪDU UZTUROŠAS VIELAS (SOUV)

Palielinātai slāpekļa oksīda ražošanai muskuļu attīstībai un spēka palielināšanai nav pietiekoši ar to, ka papildus NO tiek vienkārši saražots, bet tā ražošanas līmeni ir nepieciešams uzturēt ilgākā laika periodā. Lai atrisinātu tikko minēto problēmu, MHP zinātnieki produkta sastāvā ir iekļāvuši slāpekļa oksīdu uzturošas vielas (SOUV).

 

NITROFOLATE

NitroFolate ir metaboliski aktīvs ķīmiskais savienojums, kuram piemīt unikāla īpašība vadīt slāpekļa oksīda ražošanu ietekmējošos faktorus un kompleksos bioķīmiskos ceļus tā, lai nodrošinātu optimālu NO ražošanas procesa darbību. NO-BOMB produktam pievienojot NItroFolate savienojumu, MHP ir spējis vēl vairāk attīstīt produkta iedarbībā izraisīto slāpekļa oksīda ražošanu. Tas ir ļāvis sportistiem visā pasaulē efektīvi izmantot NO izraisīto muskuļu paplašinājumu un tāpat veicināt jaunu muskuļu šķiedru veidošanos kā nekad iepriekš. PDE-5 INHIBITORI ļauj vēl vairāk attīstīt NO-BOMB NO ražošanas efektu, bloķējot organisma dabīgos NO ražošanas bremzēšanas faktorus.* Pat nodrošinot ilgstošu un stabilu NO piegādi organismam, maksimālās muskuļu kapacitātes noturēšana nav iespējama, ja vien netiek atrisināta problēma ar maz pētīto, paša cilvēka organisma ražoto ķīmisko savienojumu - fosfodisterāzi (PDE-5). Šī viela samazina NO ražošanas apjomus. Savukārt, pievienojot NO-BOMB produktam īpašos PDE-5 inhibitorus, iespējams samazināt vielas pretdarbību.*  Šādi rīkojoties, tiek veicināta slāpekļa oksīda sintēzes darbība, tādējādi NO daudzums, ko organisms saņem, ir lielāks.*

 

ASTAGUARD(3,3'-DIHIDROKSI-B-KAROTĪNS-4.4-DIONS)

AstaGuard ir vēl viena spēcīga, klīniski izmēģināta NO-BOMB sastāvdaļa, kas sinerģiski veicina vairākas produkta pozitīvas īpašības, nodrošinot organismu ar lielāku enerģijas apjomu, labāku tauku metabolismu, labāku anti-oksidantu muskuļu audu aizsardzību un efektīvāku muskuļu atjaunošanos pēc slodzes.* Neatkarīgi veiktos pētījumos atklāts, ka AstaGuard viela sniedz vairākus svarīgus fiziskos uzlabojumus treniņu laikā. Šajā pētījumā tika norādīts, ka AstaGuard veicina izturību, samazina muskuļu bojājumus un uzlabo lipīdu metabolismu. Palielināts lipīdu metabolisms ļauj enerģijas ražošanas vajadzībām izmantot taukus nevis ogļhidrātus kā galveno enerģijas avotu paaugstinātas slodzes vingrinājumu laikā.  Šis papildina kopējo NO-BOMB tauku metabolisma efektu, izmantojot taukus enerģijas saražošanai, tajā pašā laikā palīdzot taupīt muskuļos esošo glikogēnu. Produkta muskuļu izturību veicinošais faktors ir balstīts uz sekojošajiem atklājumiem. AstaGuard aizsargā skeleta muskuļus no fizisko aktivitāšu laikā radītās oksidējošās slodzes. Tāpat pētījumos norādīts, ka AstaGuard palielina lipīdu metabolismu, tos padarot par galveno enerģijas ražošanas izejvielu, aizsargājot karnitīna palmitoiltransferāzi I (CPT I) - galveno enzīmu taukskābes transportēšanai mitohondrijos. Savukārt citā pētījumā tika atklāts, ka AstaGuard palielina treniņu efektivitāti, palielinot izpildīto vingrinājumu apjomu. Saskaņā ar šiem pētījumiem, AstaGuard spēj veicināt tauku metabolismu un izturību, kā rezultātā uzlabojas gan atlētiskie panākumi, gan arī iespējams samazināt savu.

 

KAS IR GLYCOCARN?

GlycoCarn (GPC) ir patentēts bioķīmiski modificēts savienojums, kuru izstrādājis Sigma-tau Health Sciences.* GylcoCarn treniņu efektivitāti uzlabojošie rādītāji ir tikuši plaši pētīti un saskaņā ar veiktajiem zinātniskajiem pētījumiem, viela ievērojami uzlabo asinsvadu paplašināšanos, veicina muskuļu pieaugumu un veiktspēju, uzlabo muskuļu atjaunošanos, pienskābes izvadi, palielina tauku kaloriju sadedzināšanu un uzlabo enerģijas līmeņus treniņu laikā.* Formulai tāpat piemīt ievērojamas antioksidantu īpašības un viela organismā aktivitāti saglabā ilgāk, palielinot atlētisko veiktspēju.* GPLC veikto pētījumu cilvēkos rezultātā pierādīts, ka tas ir daudz efektīvāks nekā jebkurš cits tā slāpekļa oksīda priekšgājējs un tā nieka 4.5 grami lielā deva spēj uzlabot NOX līmeņus ķermenī nekā 30 grami arginīna, kas ievadīti ķermenī injekcijas ceļā.*

 

Ko GylcoCarn dara?

Mikro barošanas tehnoloģija ar kontrolētas padeves palīdzību nodrošina efektīvu glutamīna bioloģisko pieejamību un izmantošanu uz 12 stundām.* Šī konstantā glutamīna padeve nodrošina anabolisko muskuļu attīstības stāvokli un novērš katabolismu.*

 

KO ES IEGŪSTU NO CITIEM GLYCOCARD PRODUKTIEM?

NO-BOMB ir pasaulē pirmā uztura piedeva, kuras sastāvā ir Sigma-tau sertificēta GylcoCarn klīniskā deva. Signma-tau GylcoCarn sertificētais klīniskās devas zīmogs kalpo par garantiju tam, kad Pilnībā klīniski pārbaudītās, patentētās GlycoCarn sastāvdaļas 4.5 gramus lielā deva ir atrodama katrā mūsu produktā, nodrošinot ievērojamu spēka un treniņu efektivitātes pieaugumu. Citu produktu sastāvā arīdzan var būt GlycoCarn®, bet ja vien uz tā iepakojuma nav atrodams Sigma-Tau® sertifikācijas zīmols, tad Jūs nevarat būt drošs, ka attiecīgajā produktā tiek izmantota, klīniski pārbaudīta savienojuma daļa.

 

Mani sauc John Brooks. Esmu sporta un veselīga dzīvesveida entuziasts, kā arī piedalos amatieru spēkavīru sacīkstēs. Es vēlos apsveikt visu MHP komandu ar to nesenajiem panākumiem slāpekļa oksīda tirgū ar to nesen ieviesto NO-Bomb projektu.  Strādājot starp tradicionālajiem arginīna/citrulīna/norvalīna piekritējiem, es sākotnēji biju skeptisks pret GPLC iedarbību.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli