Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP GLUTAMINE-SR 300g

MHP

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP GLUTAMINE-SR 300g

MHP
Ražotāji
MHP
29,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

 

Problēmas:
 
60% muskuļu audu sastāv no glutamīna. Nopietna fiziska slodze novājina glutamīna krājumus ātrāk nekā tie var tikt atjaunoti. 70% parastā glutamīna, kuru Jūs lietojat, utilizē kuņģis un zarnu trakts, un tikai 30% nonāk muskuļos. 90% uzņemtā glutamīna uzsūcas 1 stundas laikā, atstājot Jūs katabolisma stāvoklī (muskuļaudu sairšana). Pamatojoties uz šiem faktiem, glutamīns, kuru Jūs tagad uzņemat, nespēj pilnībā nodrošināt Jūsu muskuļiem pietiekošu būvniecības materiālu augšanai, attīstībai un atjaunošanās uzlabošanai. 70% Jūsu parastā glutamīna nesasniedz Jūsu muskuļaudus un 90% sairst stundas laikā, atstājot Jūs bez glutamīna krājumiem. Rezultātā Jūsu anaboliskie procesi norit lēni, kā arī tiek iedarbināts muskuļaudu sairšanas process, glutamīna trūkuma dēļ. Tas viss notiek tādēļ, ka Jūs pārāk paļaujaties uz savu parasto glutamīnu un domājat, ka uzņemšana ar pārtiku un uzsūkšanās organismā ir viens un tas pats!!!
 
Atrisinājums:
 
Ekskluzīva formula pakāpeniskai atbrīvošanai un prolongētai (ilgstošai) darbībai:
  • Uzsūkšanās augstāka par 300%!
Ekskluzīva Glutamine-SR formula ar Mikroatbrīvošanās tehnoloģiju sniedz Jums iespēju uzsūkt L-Glutamīnu uz 100% ! Jūs saņemat maksimālu anabolisku /antikatabolisku efektu un muskuļu augšanas un atjaunošanās procesu optimizāciju. Ekskluzīva patentēta Mikroatbrīvošanās tehnoloģija, kura izmantota Glutamine-SR produktā, radīta glutamīna aizsargāšanai no sairšanas gremošanas sistēmā, pilnas uzsūkšanās un 100% piegādei muskuļaudos.
  • Glutamīns muskuļaudiem pieejams 12 stundu garumā pēc uzņemšanas!
Mikroatbrīvošanās tehnoloģija palielina glutamīna biopieeju un utilizāciju, pateicoties kontrolējamai atbrīvošanai asinīs 12 stundu garumā. Pastāvīgi asinīs nonākušais glutamīns piesātinās Jūsu organismu ar muskuļaudu augšanas materiālu un novērsīs katabolismu. Mikroatbrīvošanās tehnoloģija 12 stundu garumā, kura izmantota Glutamine-SR produktā kļuva par jaunu zelta standartu visām glutamīna piedevām un padarīja Glutamine-SR no МНР par pašu efektīvāko un spēcīgāko glutamīnu pasaulē!

Zīm. A
Parāda, ka apmēram 70% parastā glutamīna sairst un utilizējas vēl kuņģī un gremošanas traktā. Tas ir, ap 70% glutamīna nekad nesasniedz asinsvadus, kuri apgādā muskuļaudus.
Zīm. B
Parāda, ka patentēta glutamīna-SR mikropadeves tehnoloģija aizsargā glutamīna molekulas no sairšanas, un tās iziet caur kuņģi un gremošanas traktu, sasniedz 100% uzsūkšanos muskuļaudos un iedarbina anaboliskos procesus.
 

Rakstīt atsauksmi

Aktuāli