Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN 100% NATURAL WHEY SUPREME

SAN
  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN 100% NATURAL WHEY SUPREME

SAN
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Proteīni
26,00€ 26,00€

100% NATURAL WHEY SUPREME

100% NATURAL WHEY SUPREME ir jaunākās paaudzes proteīnu pulveris ar dabiskiem saldinātājiem un aromatizētājiem. Katrs kausiņš sniedz 18 gramus SAN augstākās kvalitātes sūkalu proteīnu maisījuma, kas bagātīgi satur sazaroto ķēžu aminoskābes un L-glutamīnu, kas nepieciešams optimālai muskuļu atjaunošanai pēc treniņiem.

Ja vēlies sasniegt ievērojamus panākumus sportā, nepieciešams trenēties ar pilnu atdevi. Līdzīgi ir arī ar uzturu. Nepieciešams rūpīgi piedomāt pie uztura un uzņemt visaugstākās kvalitātes uzturvielas, lai sniegtu muskuļiem enerģiju un veicinātu to augšanu. Līdz šim proteīnu uztura bagātinātājiem nereti bija pievienoti mākslīgi saldinātāji un aromatizētāji, bet tagad laiki ir mainījušies...

Zema ogļhidrātu satura produktiem kļūstot arvien populārākiem, uztura bagātinātāju ražotājiem nācās produktiem pievienot mākslīgos saldinātājus, lai produkti garšotu labi, bet nesaturētu cukuru. Tikai nesen ir izstrādātas dabisko saldinātāju kombinācijas, kas ir tikpat saldas kā cukurs, tomēr nesniedz cukura negatīvos efektus. SAN 100% NATURAL WHEY SUPREME ir jaunākās paaudzes proteīnu pulveris, kas nesatur mākslīgos saldinātājus un aromatizētājus. 100% NATURAL WHEY SUPREME ir vienkāršs un dabisks proteīnu pulveris. Dabisko saldinātāju un aromatizētāju kombinācija sniedz neticami lielisku garšu, kas pārspēj jebkuru proteīnu pulveri ar mākslīgajiem aromatizētājiem.

Katrs 100% NATURAL WHEY SUPREME kausiņš sniedz 18 gramus SAN augstās kvalitātes sūkalu proteīnu maisījuma, kas bagātīgi satur sazaroto ķēžu aminoskābes un L-glutamīnu, kas nepieciešams optimālai muskuļu atjaunošanai pēc treniņiem. Ja vēlies gardu, tīru un dabisku sūkalu proteīnu avotu, kas nesatur hormonus, ķimikālijas un pildvielas, 100% NATURAL WHEY SUPREME ir īstā izvēle!

Produkta īpašības:

  • Viena porcija sniedz 18 gramus proteīna
  • Nesatur mākslīgus saldinātājus un aromatizētājus
  • Produkts labi šķīst ūdenī un ir viegli sagremojams
  • Sekmē muskuļu tonusu

 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli