Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN BCAA PRO

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN BCAA PRO

SAN
Iepakojums:
300 cap
Porcijas iepakojumā:
50
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Aminoskābes

BCAA-Pro – augsti efektīva formula, kas satur aminoskābes ar sazarotām ķēdēm L-Leicīns, L-Izoleicīns un L-Valīns, kā arī L-Glutamīns, pašu izplatītāko no aminoskābēm, kas atrasta skeleta muskuļu audos. BCAA-Pro – iekļauti arī vitamīns C, vitamīns B6, metoksizoflavīns .

BCAA – tās ir neaizstājamās aminoskābes, tas ir, tādas, kuras ir nepieciešams iekļaut diētā. Atlēti un kultūristi atzīst diētas nozīmīgumu, kas ir bagātināta ar BCAA, jo tās palielina olbaltumvielu sintēzi un nomāc muskuļu olbaltumvielu noārdīšanos. Šīs neaizstājamās aminoskābes viegli oksidējas treniņa laikā, tāpēc BCAA piedeva var spēlēt nozīmīgu lomu ķermeņa masas regulācijā un muskuļu masas saglabāšanā.


BCAA-Pro formulā tiek pievienots glutamīns-sinenerģētiskai darbībai ar BCAA, turklāt, lai novērstu muskuļu atrofiju un paaugstinātu muskuļu šūnas apjomu. Bez tam, vitamīna B 6, vitamīna C  iekļaušana veicina aminoskābju uzsūkšanos asinīs.

BCAA–Pro formulā tika pievienots arī metoksizoflavīns, kurš, pateicoties savai barības vielu sadales darbībai un kortizola līmeņa samazināšanai, saglabā muskuļu masu. BCAA-Pro var efektīvi izmantot starp treniņiem, ķermeņa masas saglabāšanai vai augšanas stadijā–šūnas apjoma un olbaltumvielu sintēzes palielināšanai.

 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli