Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN AAKG

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN AAKG

SAN
Iepakojums:
120 tab
Porcijas iepakojumā:
120
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Pirmstreniņa

SAN AAKG Arginīns–alfaketoglutarāts pirms treniņa būtiski palielina muskuļu augšanu, muskuļu spēku un sportisko izturību, jo palielina slāpekļa oksīda līmeni, tādā veidā uzlabojot muskuļu asinsriti, barības vielu un skābekļa piegādi tiem. Rezultātā muskuļi aug apbrīnojami ātri. Turklāt, muskuļos samazinās pienskābes un amonjaka saturs, kas izsauc muskuļu nogurumu. Lielu lomu muskuļu augšanā spēlē tas fakts, ka uz fizisko slodžu fona Arginīns–alfaketoglutarāts stimulē cilvēka augšanas hormona – galvenā cilvēka ķermeņa anaboliskā hormona sintēzi. Arginīna–alfaketoglutarāta lietošana daudz intensīvāka nekā arginīna, atslābina spazmētus asinsvadus, samazina asins noslieci pret trombu veidošanu, optimizē imūnsistēmas darbu.

Arginīns–alfaketoglutarāts izteikti stimulē vīriešu potenci un orgasma izjūtu abu dzimumu pārstāvjiem. Tas notiek tādēļ, ka slāpekļa oksīds veicina dzimumcentra aktivizāciju hipotalamusā un no tā pārraida daudz spēcīgākus signālus uz leju dzimumorgāniem. Šo signālu rezultātā notiek dzimumorgānu piepildīšana ar asinīm uz slāpekļa oksīda izstrādes aktivizācijas rēķina to artērijās, kura sintēzi pastiprina arginīns–alfaketoglutarāts. Uz daudz spēcīgākas slāpekļa oksīda izstrādes stimulācijas, arginīns–alfaketoglutarāts ir daudz efektīvāks nekā arginīns spermatoģenēzes intensifikācijā.

Barības vielu saturs vienā devā (1 kapsulā):

Arginīns–alfaketoglutarāts – 1000 mg.

Ingredienti: arginīns–alfaketoglutarāts (AAKG), pildviela – mikrokristāliska celuloze, pretsalipes viela – magnija stearāts; kapsula – želatīns.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli