Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2, 30 caps.

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2, 30 caps.

Olimp Nutrition
Iepakojums:
30 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas
Multivitamīni un minerālvielas

Unikāls, jaunākās paaudzes spēcīgs bioaktīvs komplekss, kas satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātāstaukskābes ļoti augstā koncentrācijā dabīgā formā, D3 vitamīnu augstā devā un dabīgu K2 natto MK-7 vitamīnu, kas nodrošina optimālu izmantošanu organismā. Vitamīns K2 natto ir dabīga K vitamīna aktīvā forma menahinons-7 jeb MK-7 ar pilnīgāku2 izmantošanu organismā, salīdzinot ar citām K vitamīna formām. 1, 2 K vitamīns organismā piedalās kaulu mineralizācijā, kas palīdz uzturēt kaulu veselību; kā arī veicina normālu asinsreci.

Organismā omega - 3 neaizstājamās taukskābes neveidojas, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu - zivīm vai papildus zivju eļļas veidā. Regulāra omega - 3 taukskābju lietošana uzturā ir nepieciešamas vispārējai veselībai, normālai un pilnvērtīgai organisma darbībai.

D vitamīns organismā sintezējas ādā saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgas no gadalaika; endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams papildus uzņemt ar uzturu. D vitamīns palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā, tādējādi palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, nodrošina normālu muskuļu darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Sastāvā ietvertais E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Ieteicams lietot kā efektīvu nepiesātināto taukskābju avotu sirds, asinsrites un kaulu veselībai, normāla D3 un K2 vitamīnu līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai. Īpaši ieteicams lietot cilvēkiem ar paaugstinātu holesterīna līmeni, kas lieto statīnus; sievietēm menopauzes laikā, vīriešiem pēc 35g. v. , smēķētājiem, vecākiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem rudens-ziemas periodā, kuri maz lieto vai nelieto zivis uzturā un maz uzturās saulē.


Lietošana:

1 kapsula dienā, ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā.

Bērniem līdz 2 gadu vecumam lietot nav ieteicams! 


Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli