Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Ronnie Coleman TESTOGEN-XR

Ronnie Coleman

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Ronnie Coleman TESTOGEN-XR

Ronnie Coleman
Ražotāji
Ronnie Coleman
Kategorija:
Testosterona relīzori
35,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Ronnie Coleman TESTOGEN-XR

Paaugstina dabisko testosterona līmeni!

Kad es stāvēju uz skatuves kultūristu konkursā, es tur biju viens pret visiem citiem. Es nebaidījos no saviem konkurentiem. Es zināju, ka sacenšos ar pārējiem dalībniekiem. Es biju gatavs ieiet īstā ellē, kur neviens kultūrists neuzdrošinās iekļūt. Lai aiznesu sev līdz uzvaru, man bija jāatbrīvojas no visām šaubām un jādemonstrē tāds sniegums, kas pārspētu citus.

 

Šīs svarīgās atziņas dod mums iespēju izdarīt lēmumu, kas uz visiem laikiem mainīs mūsu dzīvi – iespēju būt īpašam un izcelties. Tieši to es paveicu ar TESTOGEN-XR. TESTEGEN-XR ir pasaulē šobrīd viskoncentrētākais testosterona un slāpekļa oksīda aktivizētājs Nr. 1. Vairākums tā lietotāju gūst tūlītējus pamanāmus rezultātus, ieskaitot spēcīgu un izvērstu „muskuļu uzsūknēšanu”. Šis produkts ir paredzēts dabiskā testosterona un slāpekļa oksīda līmeņa uzturēšanai un satur efektīvas sastāvdaļas ar pierādītām anaboliskām īpašībām: D-aspartānskābi, agmatīnu un L-karnatīna tartrātu. Šis produkts ir paredzēts nopietniem spēka treniņu cienītājiem, un to nedrīkst lietot par 18 gadiem jaunākas personas, sievietes vai cilvēki, kam ir problēmas ar dusmu kontroli. Jums vajadzīgs tikai viens kausiņš dienā, un TESTOGEN-XR paveiks visu pārējo darbu. Tiem, kuri vēlas sasniegt optimālus rezultātus, šis produkts jālieto kopā ar MYO-BLITZ  30 minūtes pirms treniņa.

 

TESTOGEN-XR ir izcils produkts tiem, kuri grib izcelties. TIEŠI TĀ, MANS DRAUGS UN KOLĒĢI!

 

Uztura bagātinātāja fakti:

Devas lielums: 6 tabletes

Devu skaits vienā iepakojumā: 15

 

Daudzums vienā devā

Vitamīns D (kā holekalciferols): 500 starpt. vien. 125%

D-aspartānskābe: 3000 mg

Agmatīns: 1000 mg

AstraGin (Astragalus memranceus sakne): 2422 mg

TESTOGEN-XR patentētais maisījums: 2422 mg

L-karnitīna tartrāts,  lielziedu epimēdijas (Epimedium grandiflorum) laksti, nātres sakne, zaļās tējas lapu kekstrakts, kalcija D-glukarāts.

 

Sastāvdaļas: mikrokristāliska celuloze, stearīnskābe, magnija stearāts, kroskarmelozes nātrijs, silīcija dioksīds, farmācijas glazūra un talks.

 

Norādījumi: kā uztura bagātinātāju lietojiet 3 TESTOGEN-XR tabletes pirms pirmās ēdienreizes un 3 tabletes pēc 6 – 8 stundām. Maksimālam rezultātam lietojiet TESTOGEN-XR katru dienu 12 nedēļu ciklā, kam seko 4 nedēļu pārtraukums. Produktam TESTOGEN-XR ir ļoti koncentrēta un spēcīga formula. NEPĀRSNIEDZIET 6 tablešu skaitu 24 stundu periodā.

 

 

Brīdinājumi: TURIET BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. Lai iegādātos šo produktu, pircējam jābūt vismaz 18 gadus vecam. Pirms šī produkta lietošanas konsultējieties ar licencētu ārstu, ja nezināt savu pašreizējo veselības stāvokli vai jums iepriekš ir bijusi kāda saslimšana. Nelietojiet šo produktu, ja jums ir prostatas hipertrofija, aknu, nieru vai sirds slimība vai jūs izejat ārstēšanas kursu kādai veselības problēmai. Šis produkts nav ieteicams grūtniecē un  sievietēm kas baro bērnu ar krūti vai gatavojas ieņemt bērnu. Nelietojiet šo produktu, ka paralēli lietojat kādu monoamīna oksidāzes inhibitoru vai jebkādu citu medikamentu. Nelietojiet šo produktu, ja jums ir noteikta diagnoze par paaugstinātu holesterīna līmeni, prostatas vēzi, sēklinieku vēzi vai krūšu vēzi. Pārtrauciet lietošanu, ja parādās bezmiegs, trīce, reibonis vai nervozitāte. STACKED-N.O. lietošana kopā ar alkoholu var palielināt zema asinsspiediena risku. Nepārsniedziet rekomendēto devu. Nelietojiet ilgāk par 12 nedēļām. Ražots ar iekārtām, kas pārstrādā pienu, olas, sojas pupas, vēžveidīgos, mīkstmiešus, kviešus un koku riekstus saturošus produktus.

 

Piezīme: ražotāji ik pa laikam maina produktu specifikāciju. Kaut gan mēs cenšamies aktualizēt produktu aprakstus, tie ne vienmēr atspoguļos visjaunāko no ražotāja pieejamo informāciju. Mēs neesam atbildīgi par nepareizu vai novecojušu produkta aprakstu un/vai attēliem.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli