Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Scitec Nutrition Mega Kre-Alkalyn

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Scitec Nutrition Mega Kre-Alkalyn

Scitec Nutrition
Iepakojums:
80 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
26
Ražotāji
Scitec Nutrition
Kategorija:
Kreatīns
21,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Kre-Alkalyn® ir patentēta kreatīna forma. Tas ir buferis “pH-pareizs ™”, lai palēninātu pH jutīga kreatīna pārvēršanu bezjēdzīgā kreatinīnā.


MEGA KRE-ALKALYN ir kreatīna produkts ar pH virs 12, jo tas tiek sintezēts, izmantojot patentētu ražošanas procesu, lai mainītu pH. Tas ir izveidots, lai padarītu to stabilāku un pieejamāku ķermenim!


Kreatīns ir slāpekļa organiskā skābe, kas atrodama mugurkaulniekiem. Aptuveni 95% kreatīna organismā atrodami skeleta muskuļos. Tas palīdz piegādāt enerģiju visām šūnām, īpaši muskuļiem, palielinot adenozīna trifosfāta (ATP) veidošanos, kas darbojas kā šūnu enerģijas rezerves un veicina muskuļu kontrakcijas.


MEGA KRE-ALKALYN satur visvairāk izpētīto kreatīna formu. Ir zinātniski pierādīts, ka kreatīns dienas devā 3 g uzlabo sniegumu, ja secīgi veic īstermiņa augstas intensitātes vingrinājumus, piemēram, spēka treniņu un kardio intervālu *


* Šos paziņojumus ir zinātniski apstiprinājusi Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) un apstiprinājusi Eiropas Komisija (ES).Paņemiet 3 kapsulas katru dienu tukšā dūšā ar lielu daudzumu šķidruma, vēlams pēc treniņa pirms ēšanas.Informācija par alergēniem

Izgatavots rūpnīcā piena, olu, lipekļa, sojas, zemesriekstu, riekstu, selerijas, zivju un vēžveidīgo pārstrādei.

Rakstīt atsauksmi

Aktuāli