Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

OLIMP NUTRITION THERMO SPEED HARDCORE 120 CAPS

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

OLIMP NUTRITION THERMO SPEED HARDCORE 120 CAPS

Olimp Nutrition
Iepakojums:
120 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
40
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Tauku dedzinātāji
Omega tauku dedzināšanai
Svara nomešana

Viens no efektīvākajiem līdzekļiem tauku samazināšanai un vasaras sasmalcināšanai jau ir pieejams, tagad HARDCORE versijā, lai vēl ātrāk iegūtu ķermeni, par kuru esat sapņojis.

Vismodernākais vielu sastāvs palīdz uzturēt vēlamo enerģētisko pārvērtību ātrumu organismā un vienlaikus ļauj kontrolēt svara zaudēšanas procesu.


Olimp Thermo Speed ​​Hardcore aktivizē divus svarīgākos mehānismus, kas ir atbildīgi par ķermeņa tauku audos uzkrāto enerģijas īpaši efektīvu atbrīvošanu - paātrina metabolismu un palielina metabolisma ātrumu, kā arī stimulē lipolīzi un pastiprina savu produktu izmantošanu.


Revolucionārs sastāvs! Olimp Thermo Speed ​​Hardcore sastāv no 2 maisījumiem: FAT enerģijas difuzora un MetaboNERGY sistēmas.


Sastāvdaļu grupa, kas kodēta ar nosaukumu FAT Energy Diffuser, tika izveidota tikai no augstākās kvalitātes standartizētiem augu ekstraktiem, un tās ir paredzētas, lai koncentrētu atsevišķu vielu sinerģisko efektu uz lypolīzes paātrināšanu un tauku sintēzes kavēšanu organismā.


Garcinia cambogia ekstrakts, kas standartizēts tā, lai saturētu 60% hidroksicitronskābes (HCA) - no tauku zaudēšanas viedokļa visiecienīgākais HCA aspekts ir tas, ka tas darbojas kā konkurējošs ATP citrāta lāzes enzīma inhibitors, kā rezultātā tas kavē tauku sintēze. Turklāt tiek uzskatīts, ka šis savienojums samazina cukura līmeni asinsritē un samazina insulīna līmeni.


Rūgtā apelsīna ekstrakts, kas standartizēts, lai saturētu 6% sinefrīna - sinefrīns ir alfa-adrenerģisks agonists. Šiem agonistiem ir svarīga loma tauku audos (to stimulēšana palielina balto tauku audu lipolīzi), turklāt stimulējot tie samazina apetīti un paātrina vielmaiņu, tādējādi palielinot tauku audos uzkrāto enerģijas patēriņu.


Coleus forskholi ekstrakts, kas standartizēts tā, lai saturētu 10% forskolīna - forskolin pamatmehānisms ir aktivizēt fermentu adenilciklāzes, paaugstināt AMP (cAMP) ciklisko līmeni un aktivizēt saistītās funkcijas. Pētījumi ar cilvēkiem liecina, ka cilvēkiem ar aptaukošanos šī fermenta aktivitāte ir pazemināta. Ņemot Coleus forskohlii ekstraktu, kas standartizēts, lai saturētu 10% forskolīna, divas reizes dienā 8 nedēļas, ķermeņa tauku daudzums samazinājās par 8%. Turklāt tiek uzskatīts, ka forskolīns stimulē vairogdziedzera hormonu izdalīšanos, kas lielā mērā ietekmē metabolisma ātrumu un tauku zudumu.


Kajennas piparu ekstrakts, kas standartizēts, lai saturētu 8% kapsaicīna - palielina siltuma daudzumu, kas rodas organismā, vienlaikus palēninot tauku sintēzes ātrumu tauku šūnās (adipocītos), tādējādi kavējot to augšanu.


Melno piparu ekstrakts, kas standartizēts ar 95% piperīna saturu. Šī ļoti enerģētiskā aktīvā viela pastiprina termoģenēzi un tauku audu sabrukšanas produktu oksidāciju un palielina vielmaiņas ātrumu. Tajā pašā laikā pētījumi rāda, ka piperīns var paaugstināt serotonīna un beta-endorphins līmeni smadzenēs.


Aktīvās vielas, kas grupētas ar MetaboNERGY System maisījuma koda nosaukumu, ir domātas, lai palielinātu bioķīmisko procesu efektivitāti, kuru laikā tauku sadalīšanās laikā izdalītie produkti var tikt efektīvi oksidēti, un kopā ar citām vielām, kas atrodas FAT enerģijas difuzorā, palēnināt. tauku sintēze un uzkrāšanās.


Zaļās kafijas pupiņu ekstrakts, kas standartizēts, lai saturētu 50% hlorogēnskābes (CGA) - ierobežo glikozes līmeņa svārstību diapazonu, kavējot tā uzsūkšanos no zarnām, kā rezultātā tiek ierobežota insulīna sekrēcija un prolipogēna iedarbība. Turklāt tas kavē tauku uzkrāšanos, samazinot to uzsūkšanos zarnās un ierobežojot aknu metabolisma efektivitāti.


Tīrā, bezūdens, kristāliskajā formā kofeīns tiek absorbēts daudz ātrāk, šķērsojot hematoencefālisko barjeru, uzreiz stimulējot centrālo nervu sistēmu un ātri paātrinot vielmaiņu.


Ingvera ekstrakts, kas standartizēts, lai saturētu 5% gingerolu - pētījumi rāda, ka ekstraktā esošās aktīvās vielas, no kurām visvērtīgākās ir gingerols, var palielināt metabolisma ātrumu līdz pat 20%, tas, iespējams, ir rezultāts labākai skābekļa izmantošanai muskuļu šūnās, kas nozīmē, ka brīvās taukskābes var labāk izmantot kā enerģijas avotu. Turklāt ingvers palielina pilnības sajūtu pēc ēšanas, samazinot kaloriju daudzumu dienas laikā.


L-tirozīns - darbojas kā adrenalīna un noradrenalīna priekštecis, nodrošinot to līmeņa paaugstināšanos un garīgo un fizisko aktivitāti, tādējādi palīdzot palielināt kaloriju daudzumu. Tajā pašā laikā kā holecistokinīna (“pilnības” hormona) priekštecis tam var būt būtiska ietekme uz apēsto ēdienu daudzuma ierobežošanu, tādējādi pazeminot kaloriju daudzumu dienas laikā.


Standartizēts Guaranas ekstrakts, kas satur 50% kofeīna. Šis alkaloīds darbojas kā stimulants, bloķējot cikliska AMP sadalīšanos šūnā, un kā tāds tas var pagarināt kateholamīnu, piemēram, adrenalīna, darbību. Tas paātrina metabolismu, palielinot termoģenēzi un kaloriju patēriņu. Tā kā guarānā esošo kofeīnu saista šūnu elementi, tā izdalīšanās kuņģa traktā ir daudz lēnāka, un tīrā kofeīna līmenis asinīs ir zemāks, bet tas ilgst ilgāk, nodrošinot ilgāku garīgo un fizisko stimulāciju.


Augstākā produkta kvalitāte, kas ražots atbilstoši farmācijas standartiem


Šāda pieeja produktu izstrādei, kas paredzēta tiem, kuru mērķis ir efektīvs tauku zaudējums, tas ir, izmantojot produktus, kas stimulē tauku audu sabrukšanu un sadalīšanās produktu tūlītēju oksidēšanu, noveda pie tā, ka zinātnieki izmantoja mūsu īpaši modernās laboratorijas Olimp Sport Nutrition® , lai izveidotu īpaši efektīvu produktu. Šis produkts ir paredzēts pieredzējušiem cilvēkiem, kuri ir izmantojuši citus produktus, kas atbalsta tauku zaudēšanu, taču biežas lietošanas dēļ šie produkti ir kļuvuši neefektīvi. Elitīvās Olimp komandas locekļu veiktie pozitīvie testi ļauj mums piedāvāt jums ļoti efektīvu un īpaši jaudīgu produktu. Lūdzu, izmantojiet to saskaņā ar mūsu vadlīnijām un nepārsniedziet maksimālās dienas devas.


Augstākās kvalitātes sastāvdaļas, kas standartizētas, lai saturētu precīzu aktīvo vielu daudzumu!


Viena no galvenajām Thermo Speed® Hardcore priekšrocībām ir tā, ka tas tika ražots, izmantojot standartizētu augu ekstraktu ar precīzi noteiktu aktīvo vielu saturu. Sakarā ar to ietekme uz ķermeni ir daudz efektīvāka un paredzamāka.


Ieteicama lietošana:

1-3 kapsulas dienā - atkarībā no ķermeņa svara ir ieteicama šāda produkta deva: ķermeņa svars ne vairāk kā 90 kg. - 2 kapsulas attiecīgi 30 minūtes pirms brokastīm un apmācības, attiecīgi virs 90 kg, - 3 kapsulas, attiecīgi viena pirms brokastīm, pusdienām un treniņiem. Katru reizi nomazgājiet ar lielu daudzumu ūdens. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Uztura bagātinātājus nedrīkst izmantot kā daudzveidīga un sabalansēta uztura aizstājēju. Ieteicams daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.


Brīdinājums: augsts kofeīna saturs (300 mg / 3 kapsulas). Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, cilvēkiem ar sirds slimībām, hipertensiju vai paaugstinātas jutības gadījumā pret kādu no preparāta sastāvdaļām. Sargāt no bērniem.

Rakstīt atsauksmi

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli