Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

OLIMP SPORT NUTRITION Ulgrip Junior

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

OLIMP SPORT NUTRITION Ulgrip Junior

Olimp Nutrition
Iepakojums:
10 pac
Porcijas iepakojumā:
10
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas

Ulgrip ™ Junior, pateicoties tā sastāvdaļām, palielina ķermeņa imunitāti un mazina rīkles kairinājumu - klepu, aizsmakumu. Šis uztura bagātinātājs ir bērniem draudzīgā gardā šķīstošā pulvera formā, ko izmanto sildoša dzēriena pagatavošanai.


Ulgrip ™ Junior ir īpaši izstrādāta augstas kvalitātes pulverveida acerola augļu kombinācija ar standartizētu dabiskā C vitamīna un medus saturu; pamatojoties uz aveņu pulveriem, kā arī upeņu un plūškoka koncentrātu. Turklāt preparāts ir papildināts ar rutīnu un atsevišķiem liepu un kumelīšu ekstraktiem.


Preparāts ir unikāla formula, kuras pamatā ir tikai dabīgas sastāvdaļas, bez konservantiem, pārtikas krāsvielām, piedevām (aromatizētāji, saldinātāji, biezinātāji).


Liepas un kumelīšu ekstrakts, līdzīgi kā plūškoka un dabīgais C vitamīns no acerola, ir sastāvdaļu sastāvs, kas ietekmē pareizu imūnsistēmas darbību, tādējādi pastiprinot ķermeņa dabisko izturību.


C vitamīni arī piedalās šūnu aizsardzībā pret oksidatīvo stresu, samazina nogurumu un nogurumu un veicina nervu sistēmas pareizu darbību.


Kumelīšu un liepu ekstraktiem ir nomierinoša iedarbība uz rīkli un balss saitēm, īpaši kairinājuma gadījumā. Turklāt liepas ekstrakts atvieglo atkrēpošanu, kas palīdz uzturēt pareizu elpošanas sistēmas darbību.


Plūškoka palīdz mazināt klepu un aizsmakumu.


Medus, upenes un avenes, kas ir iekļautas preparātā, ir sastāvdaļas, kuras daudzus gadus tiek izmantotas vietējās metodēs, lai stiprinātu ķermeņa pretestību, kā arī tradicionālās saaukstēšanās izārstēšanas procedūrās.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli