Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

QNT EXCESS WATER 90 CAPS

QNT

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

QNT EXCESS WATER 90 CAPS

QNT
Iepakojums:
90 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotāji
QNT
Kategorija:
Tauku dedzinātāji
15,00€

  Ūdens aizture jutīgās vietās, piemēram, jostasvietā, gurnos un gurnos, ir problēma, kuru sievietes labi apzinās. Waterless  ir produkts, kas īpaši paredzēts šīs problēmas apkarošanai. Izstrādāts, izmantojot ļoti rūpīgi izvēlētu dabisko augu, ieskaitot pienenes, maisījumu, tas palīdzēs samazināt nevēlamo lieko ūdeni. Daudzām sastāvdaļām, kuras veido bezūdens, ir ūdens izdalīšanās efekts, kas palīdz ķermenim noņemt lieko ūdeni, izmantojot dažādus mehānismus.


Kas ir ūdens aizture?


Waterless  var izraisīt vairāki faktori: augsta temperatūra, pārāk ilgi negulēšana vai nesēdēšana, slikta uztura (pārāk daudz sāls). Dažām sievietēm pirms menstruācijas vai citu vielmaiņas iemeslu dēļ var rasties ūdens aizture. Šī situācija var izraisīt tūsku (tā saukto "tūsku"), īpaši jūtama ekstremitātēs, piemēram, rokās, pēdās, kājās vai potītēs. Citi simptomi var būt stīvas locītavas, vēdera uzpūšanās vai pēkšņs svara pieaugums.


Iegūstiet slaidu figūru, izmantojot Waterless
Waterless palīdz arī sievietēm sasniegt plānāku figūru, novēršot lieko ūdeni. Tiem, kas aktīvi uzrauga savu siluetu, šī noteikti ir laba izvēle, lai svara zaudēšanas režīmam pievienotu Waterless, jo tas uzsvērs efektu, lai sasniegtu optimālus rezultātus.Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli