Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

QNT METAPURE MASS 1815g

QNT

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

QNT METAPURE MASS 1815g

QNT
Iepakojums:
1815 g
Porcijas iepakojumā:
36
Ražotāji
QNT
Kategorija:
Proteīni
Izolāts
Masas palielināšana
35,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Metapure Mass piedāvā  sūkalu olbaltumvielu izolāta un auzu maisījumu! Unikāla formula, kas paredzēta svara pieauguma optimizēšanai un ir ideāli piemērota visiem sportistiem, kuri vēlas veidot liesu muskuļu masu, un palīdzēs viņiem uzlabot viņu fizisko sniegumu. Turklāt Metapure Mass nesatur pievienotu cukuru un nodrošina lielu daudzumu BCAA no dabīgiem avotiem.


Auzu priekšrocības

Metapure Mass unikālais sūkalu olbaltumvielu izolāta un auzu maisījums ir lieliski piemērots kultūrisma un spēka sporta entuziastiem. Auzas ir viena no vērtētākajām labībām, jo tā rada lielu enerģijas daudzumu. Ar zemo glikēmisko indeksu šī enerģija ilgst ilgāk un aizkavē piepūles radīto noguruma sajūtu. Auzās ir arī daudz šķiedrvielu, kas atvieglo gremošanu un palīdz zarnu veselībai.


Kvalitatīvs proteīns

Metapure Mass satur augstas kvalitātes sūkalu olbaltumvielu izolātu, kas ļauj muskuļiem augt ideālos apstākļos. Sūkalu olbaltumvielu izolāts ir daudz tīrāks un koncentrētāks olbaltumvielās nekā parastās sūkalas. Turklāt šo olbaltumvielu organisms ļoti ātri absorbē. Neaizstājamās aminoskābes (BCAA) no dabīgiem avotiem (L-izoleicīns, L-leicīns un L-valīns) ļauj labāk atgūties pēc piepūles.

Satur pienu, glutenu.


Lietošana: Izmantojiet katru dienu 1 vai 2 porcijas starp ēdienreizēm. sajauciet vienu 50 g porciju ar 300 ml ūdens vai vājpiena.


Rakstīt atsauksmi

options

Aktuāli