Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP Super Premium Whey 2lb

MHP
  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP Super Premium Whey 2lb

MHP
Iepakojums:
2 lbs
Porcijas iepakojumā:
25
Ražotāji
MHP
Kategorija:
Proteīni
19,99€ 29,99€

Visaugstākās kvalitātes sūkalu proteīna komplekss!

SUPER PREMIUM WHEY sniedz jums visu, ko jūs gribat saņemt no sūkalu proteīna uztura bagātinātāja un vēl vairāk ar lielisku piena kokteiļa garšu! Šajā ļoti koncentrētajā formulā ir izmantots vistīrākais divreiz filtrētais sūkalu proteīns, kas atbalsta muskuļu masas palielināšanu un atjaunošanos, ar neatkārtojamu bagātīgu krējumainu garšu.

Ar vienu kausiņu nodrošina mega devu – 25 gramus ātrdarbīga proteīna. Tas piepilda jūsu muskuļus ar visām aminoskābēm, kas nepieciešamas, lai stimulētu un intensificētu proteīnu sintēzi lielākai muskuļu augšanai un atjaunošanai.

Palīdz jums pacelt muskuļu masas palielināšanu jaunā līmenī, apgādājot jūsu ķermeni ar īpaši tīru un koncentrētu sūkalu formu, kas iegūta patentētā divkāršās filtrācijas procesā.

 

Šis divkāršās filtrācijas process, kas attīra un koncentrē sūkalu proteīnu produktā, saglabā lielāku daudzumu dabisko fosfolipīdu. Sūkalu fosfolipīdi sniedz potenciālus ieguvumus veselībai un pastiprina  garšu un konsistenci, kā rezultāts ir produkts, kas atbilst jūsu vēlmēm ar savu bagātīgo, krējumaino īsta piena kokteiļa garšu – pārsniedzot jūsu gaidīto no sūkalu vai proteīna maisījuma.

 

 

 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli