Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Spēcīgākais komplekts svara zudumam

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Spēcīgākais komplekts svara zudumam

Ronnie Coleman
Porcijas iepakojumā:
60
Ražotāji
Ronnie Coleman
Kategorija:
Komplekti Tauku dedzinātāji
63,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

RC Carnitine-xs 500ml - Karnitīns ne tikai sekmē tauku šķelšanos, bet arī paaugstina darbaspēju, piesātina šunas ar skābekli, stiprina imunitāti, saīsina organisma atjaunošanos pēc fiziskās aktivitātes, aktivizē smadzeņu darbību, pazemina holesterīna līmeni asinīs un arteriālo spiedienu.

RC Beta-Stim 60caps - Taukudedzinātājs Beta Stim no Ronnie Coleman uz termogēno komponentu pamata stimulē tauku zaudēšanu septiņos veidos. Nodrošina ātru enerģija pieplūdi, paātrina lipolīzi un siltumveidošanos, mazina apetīti, paātrina metabolismu, piesātina organismu ar skābekli un uztur ūdens balansu. Beta Stim paaugstina koncentrāciju un uzlabo garastāvokli. Šie faktori palīdz uzturēt veselību, kamēr Jūs dedzinat nevajadzīgos taukus! 

SAN Fish Fats 120caps -  Visi zin par zivju eļļas labumu. Vesela sirds, holesterina līmeņa pazemināšana, ādas un locitavu stāvokļa uzlabošana. Pie šīm zivju eļļas labumiem var pievienot arī liekā svara samazināšanu! 

Jauniem cilvēkiem ar lieko svaru zivju eļļas un zivju produktu lietošana diētas laikā (4 nedēļu laikā) sekmēja svara zaudēšanu uz 1 kg vairāk, nekā tiem, kas nelietoja zivju eļļu! 


Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli