+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SCITEC NUTRITION PROTEIN BROWNIE - CHOCO

Scitec Nutrition

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SCITEC NUTRITION PROTEIN BROWNIE - CHOCO

Scitec Nutrition
Ražotāji
Scitec Nutrition
Kategorija:
Proteīni Uztura aizvietotāji Produkti gatavošanai

Šokolādes Proteīna Braunijs ar augstu olbaltumvielu un šķiedrvielu sastāvu.

Mūsu Proteīnu  Braunijs ir lieliska kūkas versija , kura ir viegli pagatavojama , un satur augstu olbaltumvielu  saturu, ideāls priekš cilvēkiem kuri piekopj aktīvu dzīves veidu , lai uzturētu sevi formā ar veselīgu un garšīgu našķi. Tu vari viegli pagatavot garšīgu Brauniju ar veselīgām uzturvērtībām ,kas satur augstu šķiedrvielu saturu (kas nāk no auzām) , un tas ir ar zemu cukuru sastāvu. Viena porcija proteīna  Braunija ir pietiekama pusdienas nepieciešamajam šķiedrvielu daudzumam kurš mums ir jāuzņem ko iesaka uztura speciālisti.

Proteīna  Braunijs satur vairākus veida olbaltumus: sūkalu proteīnu un olu proteīnu.   Tie apgādā mūsu organismu ar visu veidu nepieciešamajām aminoskābēm ieskaitot 9 neaizvietojamās aminoskābes. Proteīns palīdz augt un veidoties muskuļu masai kura nepieciešama katram organismam un stiprina kaulus.

Izmēģini Proteīna Brauniju kombinācijā arī ar citiem produktiem no ScitecNutrition ēdienu produkcijas līnijas. Mēs iesakām lieliskas garšas kombināciju ar Proteīna Brauniju + Proteīna Saldējumu vai Proteīna Brauniju + Proteīna Pudiņš.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli