Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

 TORQ Recovery - sachet

Torq

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

 TORQ Recovery - sachet

Torq
Ražotāji
Torq
Kategorija:
Atjaunošanās un miegam
3,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

TORQ Recovery ir augsto tehnoloģiju radīts pēc-treniņa atjaunošanās dzēriens, kas ir īpaši izstrādāts nogurušo muskuļaudu atjaunošanai, barošanai un uzlādēšanai ar enerģiju pēc smagiem treniņiem. Tā sastāvā ir dažādu veidu ogļhidrāti (maltodekstrīns un fruktoze), sūkalu proteīns, riboze, glutamīns, vitamīni un minerāli, kas palīdz organismam ātri uzsūkt ogļhidrātus un atjaunot vitāli svarīgās glikogēna rezerves. TORQ Recovery satur aktīvās vielas D-ribozi (dabīgo cukuru) un L-glutamīnu (aminoskābi) apvienojumā ar rūpīgi atlasītiem vitamīniem un minerāliem, kuri kopīgi iedarbojas, lai atjaunotu un uzlādētu ar enerģiju pārgurušos muskuļaudus. Produkts ir izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām vai vielām, kuras ir dabīgi sastopamas organismā.

Ir pierādīts, ka ogļhidrātu uzņemšana kombinācijā ar olbaltumvielām attiecībā 3:1 ne ilgāk kā 15 minūšu laikā pēc treniņa paātrina glikogēna sintēzi, kas nozīmē efektīvāku ogļhidrātu uzsūkšanos. Tādēļ mēs esam pievienojuši atjaunošanās dzērienam sūkalu proteīnu, kas ir slavens ar to, ka nodrošina visas nepieciešamās aminoskābes muskuļu atjaunošanai un tam ir visātrākais uzsūkšanās temps.

 

-       Dabīgās garšas

-       Bez mākslīgiem saldinātājiem

-       Bez krāsvielām

-       Bez konservantiem

-       Satur sūkalu proteīnu, kas ātri uzsūcas organismā

-       D-riboze un L-glutamīns ātrai enerģijas atjaunošanai

-       Maiga tekstūra

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli