Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Dedicated Nutrition UNSTOPPABLE

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Dedicated Nutrition UNSTOPPABLE

Dedicated Nutrition
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotāji
Dedicated Nutrition
Kategorija:
Specializētie produkti
Pirmstreniņa
40,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

UNSTOPPABLE ir leģendārs tūlītēja efekta pirmstreniņa kokteilis, kas ir guvis atzinību visā pasaulē. Jaunajā sastāvā ir vēl neredzētas vielas lielākajās iespējamās devās, tāpēc UNSTOPPABLE sniegs tev izjūtas, kuras nevar dot neviens cits produkts uz šo dienu. UNSTOPPABLE satur pasaulē pirmos adaptīvos stimulantus. Tas nozīmē, ka jo smagāk tu strādāsi, jo vairāk ieslēgsies darbībā arī UNSTOPPABLE. Tas ir izstrādāts ar vienu vienīgu mērķi: būt par ideālāko pirmstreniņa kokteili, kāds jebkad ir pastāvējis!

 

Jau dažu minūšu laikā UNSTOPPABLE ieslēgs tavu prātu un ķermeni – paaugstinot enerģiju un koncentrēšanās spējas, liekot tev ievilkt gaisu dziļi ar katru elpas vilcienu. Jau pēc dažiem mirkļiem tev šķitīs, ka pasaule ir palēninājusies, un tu skaidri jutīsi kā asinis ieplūst katrā muskuļu šūnā, radot pampinga sajūtu ar katru vingrojuma atkārtojumu. Un pēc kāda laika UNSTOPPABLE atbrīvos visu savu potenciālu tevī: spēks, pampings, izturība, koncentrācija, degsme, enerģija – viss ir pacelts tādos līmeņos, kādus tu nespēji iedomāties agrāk. Kad treniņš būs jau pusē un tev šķitīs, ka UNSTOPPABLE ir izpildījis savu darbu, tad nāks īstais uzrāviens! UNSTOPPABLE sasniedz maksimālo efektu pēc 60-75 minūtēm pēc iedzeršanas un atbalsta tevi visā tava nežēlīgā treniņa laikā. Nebūs sāpju, nebūs noguruma vai pienskābes veidošanās – tikai tu pats un nesalaužama vēlme pacelt vēl vairāk svara, celt savu latiņu augstāk!

 

Lietošana:

Parasti lieto: 1 līdz malām pilns kausiņš 30-45 minūtes pirms treniņa lieliskam treniņam.

 

Pieredzējuši lieto: 1,5 līdz malām pilns kausiņš 30-45 minūtes pirms treniņa jaunu rekordu uzstādīšanai.

 

Monstri lieto: 2 līdz malām pilns kausiņš 30-45 minūtes pirms treniņa, lai uzzinātu, kāpēc UNSTOPPABLE ir kļuvis par leģendāru produktu!

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli