Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SCITEC NUTRITION GOLD STANDART CURCUMINOIDS

Scitec Nutrition

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SCITEC NUTRITION GOLD STANDART CURCUMINOIDS

Scitec Nutrition
Ražotāji
Scitec Nutrition
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas
12,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

GOLD STANDARD CURCUMINOIDS

 

Ar patentēto 95% kurkumīna c3 kompleksu un bioperīnu.

 

Kapsulas ar kurkumīna c3 kompleksu un bioperīnu lieliskai aktīvo vielu uzņemšanai un uzsūkšanai.

 

Kurkuma ir viens no cienījamākajiem un apjūsmotākajiem augiem! Tā izolētās aktīvās vielaskurkuminoīdi ir vieni no visdaudzsološākajiemdabīgajām sastāvdaļām.

 

CURCUMIN C3 COMPLEX ir zelta standarts starp kurkumas ekstraktiem – tas satur 95% kurkuminoīdu un ir patentēta izejviela.

Neskatoties uz to, ka kurkumīns pats ir spēcīga viela, tas spēj arī izpaust savu bioloģisko aktivitāti caur noteiktiem metabolītiem. Tādēļ ir ļoti nozīmīgs veids un ceļš, kā kurkumīns nonāk organismā. Pirmajā fāzē ir aktīvie metabolīti. Otrās fāzes atvasinājumu bioloģiskās pieejamības palielināšana vai klātbūtne nevar nodrošināt jebkādu pozitīvu kurkumīna efektu, jo otrajā fāzē tiem nav bioloģiskās aktivitātes.

 

Tad jautājums ir, vai pašreiz kurkumīna produktu izstrādāšanai lietojamās tehnoloģijas spēj nodrošināt neatvasinātus kurkuminoīdus organismam vai tās tikai pavairo bioloģiski neaktīvos otrās fāzes atvasinājumus?

GOLD STANDARD CURCUMINOIDS sastāvā ir bioperīns, kas 20-kārtīgi palielina kurkuminoīdu bioloģisko pieejamību. Mērījums tiek veikts salīdzinājumā ar pašu kurkumīnu, nevis tā neaktīvajiem otrās fāzes metabolītiem.

 

GOLD STANDARD CURCUMINOIDS nodrošina trīs veidu kurkuminoīdus: kurkumīnu, dimetoksikurkumīnu un bisdimetoksikurkumīnu. Tas palīdz kontrolēt aknu un gremošanas trakta darbību.

 

Lietošana

1 kapsula dienā kopā ar ēdienreizi.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli