Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Dedicated Nutrition Joint

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Dedicated Nutrition Joint

Dedicated Nutrition
30,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

DEDICATED JOINT pārspēj visus produktus uz pasaules, kad ir runa par locītavu, ligamentu un cīpslu aizsardzību. Produkts ir izstrādāts nopietniem sportistiem – tiem, kuriem ir vajadzīga visa iespējamā un pieejamā organisma aizsardzība intensīvu treniņu laikā.

 

Tradicionālie produkti locītavu aizsardzībai parasti satur glukozamīnu vai hondroitīnu, kuri nodrošina locītavām smērvielu. Bet šīs problēmas gandrīz nekad neskar gados jaunus sportistus. Viņus visbiežāk apdraud ligamentu un cīpslu traumas.

 

Nopietni treniņi var beigties ar traumu jebkurā brīdī. Neviens nav pasargāts no tām. DEDICATED JOINT satur seno laiku noslēpumu cīpslu ligamentu aizsardzībai, ko tagad papildina 21. gadsimta tehnoloģijas. Tas ir CissusQuadrangularis ekstrakts. Šis augs satur nepārspētu daudzumu aktīvo vielu. Tas sekmē esošo traumu sadzīšanu un aizsargā ķermeni no jaunu traumu rašanās. Tomēr, ja šo ekstraktu standartizē nepareizi, tad tā aktīvās vielas zaudē visu savu efektu un produkts kļūst bezjēdzīgs, kas tirgū ļoti bieži ir sastopams.

 

Kombinācijā ar kurkumīna ekstraktu un piperīnu DEDICATED JOINT nodrošina ātru un visai manāmu efektu gan veco traumu sadziedēšanā, gan jaunu traumu dzīšanas paātrināšanā. Un patīkams bonuss šim efektam ir DEDICATED JOINT dabīgais un pastāvīgais muskuļu pampings, kas ir pamanāms jau pēc dažām nedēļām. Un tas ne tikai palīdzēs mazināt sāpes muskuļos, bet arī sekmēs muskuļu augšanu.

 

Lietošana:

3 kapsulas kopā ar brokastīm un 3 kapsulas ar vakariņām.

 

DEDICATED JOINT ir ieteicams lietot vismaz 60 dienas, lai izpaustos viss produkta potenciāls.

Rakstīt atsauksmi

Aktuāli