Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.
3 1

Dedicated Nutrition Dominate

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Dedicated Nutrition Dominate

Dedicated Nutrition
Iepakojums:
180 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
60
Ražotāji
Dedicated Nutrition
Kategorija:
Testosterona relīzori
Anaboliskie aktivatori
Specializētie produkti
Veselība, skaistums, ilgs mūžs
Vīriešiem
41,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

DOMINATE ir uzlabotā versija dabīgam testosterona  izstrādes stimulantam, kuram nav līdzvērtīgu visā pasaulē. Šajā produktā ir vairāki pavisam jauni un neredzēti produkti to maksimālajās devās. DOMINATE sastāvdaļas mijiedarbojas savā starpā vienam vienīgam mērķim: maksimālam muskuļu pieaugumam maksimālās cilvēka organisma iespēju robežās rekordīsos laikos. DOMINATE ne tikai ieslēdz testosterona izstrādāšanos, bet arī  pazemina estrogēna līmeni. Šo hormonu regulācija ir vitāli svarīga hormonālajam balansam.

Kas padara DOMINATE tik īpašu starp citiem? Tas ir īpašs ar savu sastāvdaļu kombināciju. Jau pēc dažām produkta lietošanas dienām tu sajutīsi hormonu ietekmi uz muskuļu augšanu. Jau pēc dažām dienām tevi sagaida spēka rādītāju celšanās, ātrāka muskuļu augšana, kā arī libido, apetītes un miega uzlabošanās  - ar spilgtiem sapņiem. Patiesi unikāls un inovatīvs produkts ir iedarbīgs arī PKT periodā.

Lietošana:

3 kapsulas pirms brokastīm un 3 kapsulas pirms miega. Optimālam rezultātam lietojiet kopā ar citiem DEDICATED NUTRITION produktiem, piemēram, BCAA SENSATION un UNSTOPPABLE.

Rakstīt atsauksmi

Aktuāli