Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

First Endurance MULTIV-PRO

First Endurance

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

First Endurance MULTIV-PRO

First Endurance
Ražotāji
First Endurance
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas
98,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

PROFESIONĀLI MULTIVITAMĪNI SPĒKAM UN IZTURĪBAI

 

MultiV-PRO ir izstrādāti speciāli sportistiem, un patiesībā tie ir četri produkti vienā iepakojumā. MultiV-PRO piedāvā produktu, kas satur klīniski izstrādātas efektīvas vitamīnu, minerālvielu un citu izturībai svarīgu vielu devas nepārspējamai antioksidantiskai aizsardzībai.

 

-       Profesionāli multivitamīni izturībai

-       Optimāli sekmē gremošanas sistēmas darbību

-       Palielina izturību un maksimālo rezultātu

 

MultiV-PRO ir multivitamīni, kuri ir īpaši izstrādāti profesionālu sportistu izturības vajadzību apmierināšanai dažādos sporta veidos. MultiV-PRO būtībā četri produkti vienā: 1) klīniski testētas efektīvas vitamīnu, minerālvielu un citu izturībai svarīgu vielu devas, kuras uzlabo vispārējo veselības stāvokli; 2) MultiV-PRO satur mūsu ekskluzīvo Beta Glucan kompleksu ar Wellmune®, kas ir klīniski testēts un ir pierādījis savu efektivitāti elpceļu infekciju simptomu mazināšanai smagu un nogurdinošu treniņu iespaidā, samazina atjaunošanās periodu pēc treniņiem, kā arī nepārspēti stiprina imunitāti; 3) MultiV-PRO satur patentētu prebiotiku un enzīmu kompleksu mikro un makroelementu uzsūkšanās veicināšanai; 4) MultiV-PRO satur klīniski pierādītu efektīvu dzelzs aminoskābes helāta devu aerobās funkcijas maksimizēšanai un vislabākā rezultāta iegūšanai.

 

 

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli