+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN YOHIMBINE

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN YOHIMBINE

SAN
Iepakojums:
1 Kapsulas
Porcijas iepakojumā:
90
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Specializētie produkti

LABĀKS IZSKATS, LABĀKS SNIEGUMS, LABĀKA PAŠSAJŪTA

YOHIMBINE:

-       Palielina asins plūsmu

-       Uzlabo garastāvokli un labsajūtu

-       Ir spēcīgs tauku dedzinātājs

-       Dabīgais afrodiziāks

-       Uzlabo seksuālās spējas

Yohimbe (Pausinystalia yohimbe), ko sauc arī par mīlestības koku, ir izsenis pazīstams ar savām spējām veicināt seksuālo enerģiju, pateicoties asinsplūsmas stimulēšanai. Tiek uzskatīts, ka šī koka lapu košļāšanai piemīt afrodiziāka efekts, kas stiprina vīrišķo spēku.

Šī Āfrikas mūžzaļā auga patiesais spēks ir bijis atklāts pavisam nesen, kad izdevās iegūt attīrītu johimbīna hidrohlorīdu no Yohimbe koka. Apvērsums ir noticis nesen, kad tika panākta maksimālā šī alfa-2-receptora antagonista uzsūkšanās. Bloķējot alfa-2-receptorus, asinīs tiek izlaistas brīvās taukskābes, lai tauki tiktu efektīvi dedzināti enerģijas ražošanai. Kombinācijā ar spēcīgu apetīti nomācošu efektu Yohimbine kļūst par izcilu tauku dedzinātāju.

Yohimbine var uzlabot arī citus rezultātus papildu tauku dedzināšanai. Pastiprināta asins plūsma ne tikai sekmē labu noskaņojumu, tā arī sniedz stimulējošu efektu citām zonām, kas var palīdzēt uzturēt normālu seksuālo funkciju. Yohimbine palīdz jums labāk justies, labāk izskatīties un sasniegt labākos rezultātus visās jomās.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli